Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Yaşamak Güzel Şey filmi konusu nedir? Yaşamak Güzel Şey oyuncuları

Mandıra filozofu olarak tanınan Müfit Can Saçıntı'nın imzasını taşıyan Yaşamak Güzel Şey, bu akşam televizyon ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Müfit Can Saçıntı’nın duygusal komedi türündeki, üçüncü filmi olan Yaşamak Güzel Şey filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Peki, Yaşamak Güzel Şey filmi konusu nedir? Yaşamak Güzel Şey oyuncuları kimler, çekim yer neresi? İşte detaylar...

Yaşamak Güzel Şey filmi konusu nedir? Yaşamak Güzel Şey oyuncuları

Koronavirüsü salgını nedeniyle dizi setlerine ara verilince bir çok televizyon kanalı dizilerin yerine film yayınlamaya başladı. 2017 yapımı olan Yaşamak Güzel Şey bu akşam televizyonda ekranlarında seyircisinin karşısına çıkıyor. Duygusal komedi filmi olan Yaşamak Güzel Şey konusu ve oyuncuları araştırılıyor. Seyirciler, Yaşamak Güzel Şey filmi konusu nedir? Yaşamak Güzel Şey oyuncuları kimler, çekim yer neresi? gibi sorulara yanıt arıyor. Bu soruların cevabı haberimizde…

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Mandıra Filozofu filmleriyle dikkat çeken Müfit Can Saçıntı’nın imzasını taşıyan Yaşamak Güzel Şey, yaşam koşullarına boyun eğen pısırık bir adam olan Müfit’in, başına gelen talihsiz bir olay ile başkaldıran bir anti kahramana dönüşmesini ve yaşamın güzelliklerini keşfetmesini konu alıyor. Çekimleri İstanbul’da Atatürk Arboretumu‘nda (Ağaç Müzesi) yapılan Yaşamak Güzel Şey, sonbaharın eşsiz renklerini yansıtan görüntüleriyle sinemaseverlere tam bir görsel şölen yaşatıyor.

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY NEREDE ÇEKİLDİ?

Yönetmenliğini ve senaristliğini Saçıntı’nın üstlendiği film, yaşam koşullarına boyun eğen pısırık bir adam olan Müfit’in, başına gelen talihsiz bir olay ile başkaldıran bir anti kahramana dönüşmesini ve yaşamın güzelliklerini keşfetmesini konu alıyor.
Çekimleri kasım ayında tamamlanan Yaşamak Güzel Şey, sonbaharın eşsiz renklerini yansıtan görüntüleriyle sinemaseverlere tam bir görsel şölen yaşatıyor.

Yaşamak Güzel Şey’in çekimleri İstanbul’da Atatürk Arboretumu‘nda (Ağaç Müzesi) yapıldı.

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY OYUNCULARI KİMLER

Müfit Can Saçıntı’nın duygusal komedi türündeki, üçüncü filminde Saçıntı, başrolü Yasemin Conka ile paylaşıyor. İkiliye, Zihni Göktay, Ayşegül Atik, Günay Karacaoğlu, Reha Özcan, Renan Bilek, Onur Dilber, Merve Hazer, Bahar Süer, Fulden Akyürek, Nihan Tarhan, Nihan Taşyürek, Ali Çoban ve Fatih Koyunoğlu gibi güçlü oyunculardan oluşan dev bir kadro eşlik ediyor.