Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Zootropolis: Hayvanlar Şehri seslendirenler kimdir? Zootropolis: Hayvanlar Şehri filmi konusu nedir?

Zootropolis: Hayvanlar Şehri filmi konusu nedir? Animasyon filmi sevenlerin ilgiyle takip ettiği Zootropolis: Hayvanlar Şehri filmi bir kez daha televizyonda izleyici ile buluşuyor. Seyirciler film hakkında merak ettiği bilgileri internet üzerinden araştırıyor. Peki, Zootropolis: Hayvanlar Şehri seslendirenler kimdir? Zootropolis: Hayvanlar Şehri filmi konusu nedir? Detaylar haberimizde...

Zootropolis: Hayvanlar Şehri seslendirenler kimdir? Zootropolis: Hayvanlar Şehri filmi konusu nedir?

Karlar Ülkesi (Frozen), Oyunbozan Ralph (Wreck-it Ralph), 6 Süper Kahraman (Big Hero 6) gibi önemli animasyonları izleyicilerle buluşturan Walt Disney Animasyon Stüdyosu, Zootropolis: Hayvanlar Şehri filmi de gösterime sokmuştu. 2016 vizyona giren ve yapımcılığı Walt Disney Animation Stüdyosu’nun yaptığı film gizem, suç, komedi kategorisinde yer alıyor. Film hakkında Zootropolis: Hayvanlar Şehri seslendirenler kimdir? Zootropolis: Hayvanlar Şehri filmi konusu nedir? sorularına yanıt aranıyor. Bu soruların yanıtı haberimizde…

ZOOTPOLİS : HAYVANLAR ŞEHRİ SESLENDİRME KADROSUNDA KİMLER VAR?

2008 senesinde gösterime giren Bolt ve sonrasında Karmakarışık animasyonlarıyla dikkatleri üzerine çeken Byron Howard ve Rich Moore Zootropolis: Hayvanlar Şehri’nin yönetmen koltuğunda oturuyor. Kendini kanıtlama çabasına giren çaylak polis Judy Hopps’un girdiği zorlu mücadeleyi anlatan animasyonda Once Upon a Time dizisi ile parlayan Gniffer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, J.K Simmons ve Octavia Spencer gibi isimler yer alıyor.

ZOOTPOLİS : HAYVANLAR ŞEHRİ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Zootopia tüm hayvanları içinde bulundurması ve barış içerisinde yaşamasıyla diğer şehirlere göre çok farklıdır. Dünya’nın en büyük ya da en küçük hayvanı dahi olsa Zootopia’nın tüm kapıları açıktır.

Polislik mesleğinde henüz yeni olan Joody Hoops da Zootopia’ya yeni atanmış, ancak devasa büyüklükteki hayvanlarla çalışmanın kolay olmadığını anlamıştır. Kendini ispatlamak için, önemli bir davayı üstlenen Hoops Nick Wilde ile çalışmak zorundadır.