Son Dakika

Avrasya Tüneli'nde polisin ayağını ezerek kaçmaya çalıştı! 1 ölü, 2 yaralı

Avrasya Tüneli Yenikapı girişindeki uygulama noktasında "dur" ihtarına uymayarak kaçan otomobil, polis ekiplerince açılan ateş sonucu durduruldu. Açılan ateş sonucu, 47 suçtan sabıka kaydı bulunan ve 7 olaydan aranması olduğu öğrenilen sürücü öldü.

Avrasya Tüneli'nde polisin ayağını ezerek kaçmaya çalıştı! 1 ölü, 2 yaralı

İstanbul Fatih'te uygulama noktasında dur ihtarına uymayıp polis memurunun ayağını ezerek kaçmaya çalışan ve 7 olaydan aranması olduğu öğrenilen şahıs polis ekiplerince açılan ateş sonucu öldü.

Avrasya Tüneli Yenikapı girişinde bulunan uygulama noktasında polis ekiplerinin ihtarına uymayan ve güvenlik güçlerince ateş açılarak durdurulan otomobilin içi ve çevresinde Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekiplerince çalışma yapıldı. Polis, güvenlik şeridiyle çevrilen bölgede incelemelerini tamamlarken, otomobil olay mahalinden çekici ile kaldırıldı. Aracın yoldan kaldırılmasının ardından Avrasya Tüneli'nin girişi ulaşıma açıldı.

47 suçtan sabıka kaydı ve 7 olaydan aranması var

Olayda, 47 suçtan sabıka kaydı bulunan ve 7 olaydan aranması olduğu öğrenilen sürücü Volkan T. ölmüş, araçta bulunan biri kadın iki kişi de yaralanmıştı. Yaralılardan Mehmet Ç'nin hayati tehlikesinin olduğu, çeşitli suçlardan sabıka kaydı bulunan ve Volkan T'nin eşi olduğu öne sürülen kadının ise ayakta tedavi edildiği bildirildi.

Yorumlar