Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Hem markete maskesiz girdi hem de engelli çalışana saldırdı

İstanbul'da bir markete maskesiz giren şahıs, çalışanların kendisini uyarması üzerine olay çıkardı. Ortalığı dağıtan şahıs görme engeli bulunan çalışana saldırdı.

Hem markete maskesiz girdi hem de engelli çalışana saldırdı

Avcılar’da markete maskesiz giren bir şahıs, çalışanlar tarafından uyarılınca çılgına döndü. Marketi dağıtan şahıs, görme engeli bulunan çalışana nohut fırlattı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, Merkez Mahallesi’nde bulunan bir marketin içerisinde yaşandı. İddiaya göre bir kişi maskesiz şekilde markete girdi. Kadın çalışan tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri hatırlatılan kişi, uyarıları dikkate almadı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yaşanan tartışmaya markette çalışan yüzde 10 görme engelli Osman Yılmaz da katıldı. Kendisine maske verilmesini isteyen kişi maske olmadığı yanıtını duyunca sinirlendi. Tartışma kavgaya dönüştü. Çıkan kavgada çalışan ve maskesiz müşteri birbirlerine nohut paketleri ve diğer malzemeleri fırlattı. Polis olay hakkında soruşturma başlattı.