Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Büşra Kılıç

19 Mayıs 1999 yılında Almanya - Gelnhausen’da doğdum Aslen Giresun - Tireboluluyum İlk öğretim ve lise (Uluslararası Pendik Kız Anadolu İmamhatip Lisesi) eğitimimi Pendik’te tamamladım... Devamı

19 Mayıs 1999 yılında Almanya - Gelnhausen’da doğdum. Aslen Giresun - Tireboluluyum. İlk öğretim ve lise (Uluslararası Pendik Kız Anadolu İmamhatip Lisesi) eğitimimi Pendik’te tamamladım. Kocaeli Üniversitesi, İletişim Fakültesi - Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. İkinci üniversite olarak da İstanbul Üniversitesi - Adalet bölümü son sınıf öğrencisiyim. 2017 yılından bu yana Yeni Dünya Vakfı Yöreselden Evrensele Sinema Çalışmaları'nda yönetim kurulu üyesi olarak görev almaktayım. Aynı zamanda Birlik Uluslararası İlişkiler ve Starteji Kulübü'nde İran Bölge Uzmanlığı üzerine çalışmaktayım.
Gazetecilik mesleğine 2018 yılında Milat gazetesinde başladım. 2019 yılının başından bu yana Diriliş Postası gazetesinde muhabir olarak devam etmekteyim.

Haberleri