Son Dakika
Biyografi

19 Mayıs 1999 yılında Almanya - Gelnhausen’da doğdum. Aslen Giresun - Tireboluluyum. İlk öğretim ve lise (Uluslararası Pendik Kız Anadolu İmamhatip Lisesi) eğitimimi Pendik’te tamamladım. Kocaeli Üniversitesi, İletişim Fakültesi - Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. İkinci üniversite olarak da İstanbul Üniversitesi - Adalet bölümü son sınıf öğrencisiyim. 2017 yılından bu yana Yeni Dünya Vakfı Yöreselden Evrensele Sinema Çalışmaları'nda yönetim kurulu üyesi olarak görev almaktayım. Aynı zamanda Birlik Uluslararası İlişkiler ve Starteji Kulübü'nde İran Bölge Uzmanlığı üzerine çalışmaktayım.

Gazetecilik mesleğine 2018 yılında Milat gazetesinde başladım. 2019 yılının başından bu yana Diriliş Postası gazetesinde muhabir olarak devam etmekteyim.

Yazara ait haberler
Türk üssü Suudiler için tehdit 2017’nin Haziran ayında Katar’la diplomatik ilişkileri kesen ve ambargo uygulama kararı alan Suudi Krallığı, ambargonun kaldırılma şartlarından biri olarak kapatılmasını istediği Türk askeri üssünün ikiye çıkarılmasının şokunu yaşıyor. “Onların asıl derdi Erdoğan” Uluslararası Mülteci Hakları Derneği Başkan Vekili Avukat Abdullah Resul Demir Türkiye’de muhalefetin asıl derdinin Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu belirterek, Müslümanlar arasında olan kardeşlik ruhunu kırmaya çalışıyorlar” ifadelerini kullandı. Kudüslü kadınların sesi olmak için: Hepimiz Meryemiz Kudüslü kadınlara destek olmak ve yaşadıkları sıkıntıları herkese duyurmak adına kurulan Uluslararası Hepimiz Meryemiz Platformu Türkiye Temsilciliği, UKEAD Merkezi’nde düzenlenen bir basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı. Darbelere Çözüm: Uluslararası Anti-Darbe Hekatonu projesi Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı himayesinde düzenlenen “15 Temmuz Uluslararası Anti-Darbe Hekatonu” projesi 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıl dönümünde tüm dünyaya duyuruldu. Darbelere Çözüm: Uluslararası Anti-Darbe Hekatonu projesi Cumhurbaşkanlığı Iletişim Başkanlığı himayesinde düzenlenen “15 Temmuz Uluslararası Anti-Darbe Hekatonu” projesi 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıl dönümünde tüm dünyaya duyuruldu. Türkiye’nin varlığına kastettiler 15 Temmuz’un, Türkiye’nin varlığına kasteden bir hareket olduğunun altını çizen Kahraman, “Biz Türkiye’yiz. Ne böldürürüz, ne bölebilirler. Ay yıldızlı bayrağımız altında; tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet şuurunda olduğumuzu tüm dünyaya haykırıyoruz.' dedi. Avrupa’da 3. kuşağın tercihi Türkiye 1961’de büyük rağbet gören Avrupa’ya, işçi sözleşmesiyle giden ailelerin üçüncü nesil temsilcilerinin tercihi artık Türkiye... CHP Avrupa’nın Türkiye ayağı mı? İstanbul’da yenilenen seçim dünya basını tarafından yakından takip edildi. Seçimi CHP adayı İmamoğlu’nun kazanması Batı basını sevinirken, Seçim sonucunu Cumhurbaşkanı Erdoğan üzerinden değerlendirme yoluna gitti. Halawani: "Neden işgal güçleri yıllardır beni hedef alıyor?" İşgalci İsrail güçleri tarafından sürekli engellenmeye çalışılan ve buna anlam veremeyen Hanadi Halawani, “Neden işgal güçleri yıllardır beni hedef alıyor” dedi. Tek düşmanları İslam Rabia Christine Brodbeck, Avrupa’da yaşanan İslam karşıtlığını değerlendirerek, “Şimdi onları sıkıntı basmaya başladı çünkü Türkiye gün geçtikçe daha da güçleniyor. Türkiye’nin Müslüman kimliğini biliyorlar ve şimdi içlerindeki sıkıntı gittikçe artıyor.” dedi.
Devamını göster
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.