Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ceyhun Aşirov

Ceyhun Aşirov

Merhaba,  Ben aslen Azerbaycanlı Türklerindenim. Medikal Koleji’nden mezun oldum sonra İstanbul Ünversitesi Cerrahpaşa TIP’da davam ettim. Ardından İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazteclik bölümünü kazandım ve aynı üniversiteden mezun oldum. Çeşitli dergilerde, gazetelerde ve sitelerde yazılar yazdım. Suriye’de bir müddet sağlık personeli olarak çalıştım, ardından gazeteci olarak bölgeye gittim 7 senedir Suriye muhabiri olarak çalışıyorum. Rusça, Orta düzeyde de Arapça biliyorum. Yeni medyanın getirmiş olduğu interaktif habercilik bağlamında, yanda verilen mail adresi veya Twitter hesabından geri dönüşlerinizi bekliyorum. Duygu, düşünce, eleştiri, katkı ve yorumlarınız bizim için ziyadesiyle değerlidir. Görüşmek dileğiyle...

Devamı

Merhaba, 
Ben aslen Azerbaycanlı Türklerindenim. Medikal Koleji’nden mezun oldum sonra İstanbul Ünversitesi Cerrahpaşa TIP’da davam ettim. Ardından İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazteclik bölümünü kazandım ve aynı üniversiteden mezun oldum.
Çeşitli dergilerde, gazetelerde ve sitelerde yazılar yazdım. Suriye’de bir müddet sağlık personeli olarak çalıştım, ardından gazeteci olarak bölgeye gittim 7 senedir Suriye muhabiri olarak çalışıyorum. Rusça, Orta düzeyde de Arapça biliyorum.
Yeni medyanın getirmiş olduğu interaktif habercilik bağlamında, yanda verilen mail adresi veya Twitter hesabından geri dönüşlerinizi bekliyorum.
Duygu, düşünce, eleştiri, katkı ve yorumlarınız bizim için ziyadesiyle değerlidir.
Görüşmek dileğiyle...

Haberleri