Son Dakika
Biyografi

Merhaba, 

Ben aslen Azerbaycanlı Türklerindenim. Medikal Koleji’nden mezun oldum sonra İstanbul Ünversitesi Cerrahpaşa TIP’da davam ettim. Ardından İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazteclik bölümünü kazandım ve aynı üniversiteden mezun oldum.

Çeşitli dergilerde, gazetelerde ve sitelerde yazılar yazdım. Suriye’de bir müddet sağlık personeli olarak çalıştım, ardından gazeteci olarak bölgeye gittim 7 senedir Suriye muhabiri olarak çalışıyorum. Rusça, Orta düzeyde de Arapça biliyorum.

Yeni medyanın getirmiş olduğu interaktif habercilik bağlamında, yanda verilen mail adresi veya Twitter hesabından geri dönüşlerinizi bekliyorum.

Duygu, düşünce, eleştiri, katkı ve yorumlarınız bizim için ziyadesiyle değerlidir.

Görüşmek dileğiyle...

Yazara ait haberler
Kırım Türkleri bir gün vatanlarına geri dönecek Kırım Tatar Sürgünü´nün 75´inci yılı nedeniyle Ukrayna, Türkiye ve dünya liderleri anma mesajı paylaştı. Hama Yerel Meclisinden Türkiye’ye çağrı Hava saldırılarını durdurun Esed rejimi ve Rusya'nın İdlib’e yaptığı saldırılar devam ederken muhalifler ve sivil yöneticiler Türkiye ve Uluslararası topluma çağrı yaparak saldırıların durdurulmasını istediler. Uluslararası yardım kuruluşları İdlib’deki çalışmalarını askıya aldı İdlib'de çalışan Uluslararası insanı yardım kuruluşları Esed güçlerinin sivil alanlara yaptığı saldırılar nedeniyle çalışmalarını durdurdu. Ermenistan Başbakanı İşgal altındaki Şuşa’da eğlence törenine katıldı Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Şuşa işgalinin 27. yıl dönümünde bölgeye gelerek kutlamalara katıldı. ‘’Esed rejimi İdlib’i Halep gibi boşaltmak istiyor’’ Esed güçleri ve Rusya'nın İdlib’e yaptığı saldırılar devam ederken Türkiye sınırına doğru binlerce insan göç ediyor. Esed rejiminin Dışişleri Bakan Yardımcısı'ndan küstah açıklama! Esed rejiminin Dışişleri Bakan Yardımcısı Faysal Mikdad, Türkiye ile ilgili küstah açıklama yaparak, Türkiye’nin ve desteklediği gurupların elinde tuttuğu toprakları geri alacaklarını öne sürdü. Ukrayna’nın Yeni Cumhurbaşkanı Müslüman liderlerle görüştü Ukrayna'da yapılan ikinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanan Vladimir Zelenskiy Ukrayna Müslümanlarının müftüleri ile görüşerek bilgi aldı. TSK ve Azerbaycan silahlı kuvvetleri arasında askeri tatbikat yapı Türkiye ve Azerbaycan silahlı kuvvetleri arasında 3 gün sürecek askeri tatbikat yapılıyor. Zelenskiy’in Türkiye'de harcadığı tatil masrafları belli oldu Ukrayna'da yapılan ikinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanan Vladimir Zelenskiy ilk tatilini yapmak için ailesi ile birlikte Badrum'u tercih etti. Iraklı Şii lider Mukteda Sadr: Esed görevi bırakmalı Şii Lider Mukteda Sadr, önemli bir açıklama yaparak Esed'in görevi bakmasını ve Şii militanların Suriyeyi terk etmesini söyledi.
Devamını göster
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.