Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Deniz Unay

Deniz UNAY, 18 Eylül 1977 Adıyaman ili Gölbaşı ilçesi Harmanlı köyünde doğdu Babası esnaf, annesi ev hanımıdır 2 kardeşi vardır... Devamı

Deniz UNAY, 18 Eylül 1977 Adıyaman ili Gölbaşı ilçesi Harmanlı köyünde doğdu. Babası esnaf, annesi ev hanımıdır. 2 kardeşi vardır. İlk ve Orta öğrenimini Mersin’de, Yükseköğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

2014 yılında ilk girişimini yaparak SociBox’u kurdu. İlk olarak mobil oyun ve program yapan Unay, Aynı zamanda Eğitim ve Danışmanlık yaparak Yurtiçi ve Yurtdışı deneyimlerini bir çok sektörde firmalara yönetim danışmanlığı yaparak aktarmaktadır.

Deniz Unay, Teknoloji Bağımlılığı üzerine verdiği seminer, tv programları ve makalelerle adını duyurdu. 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında MEB’den ülke genelindeki ilk, orta ve liselerde Sosyal Medya Mobil Etkileri ve Mobil Yaşam üzerine, Teknoloji Bağımlılığı adıyla onlarca il ve ilçede binlerce öğretmen, öğrenci ve Veli’ye ulaştı. Ayrıca İstanbul’da Veli Akademisindeki seminerlerinde ailelere yönelik eğitimler verdi.

2018 yılında yazdığı ilk ve orta okullara yönelik tamamen müfredata uygun olan Muzip Yaman isimli teknoloji bağımlılığını hikaye tadında anlatan kitabıyla Teknoloji Bağımlılığı üzerine farkındalık oluşturmak adına ses getirdi aynı zamanda kitap İngilizceye çevirilerek Willy Yaman adıyla raflardaki yerini aldı.

Türkiye’de Sosyal medya alanındaki bilgi ve deneyimi ile TV programlarının bu konuda aranan uzmanlarından olup, Ülke TV’de Mustafa Yıldız ile Odak Noktası başta olmak üzere TRT Haber, Kanal D, CNN Türk, Tv24, Akit TV ve Beyaz TV’de ayrıca TRT Radyoda birçok canlı yayına katılarak bilgi ve deneyimini aktardı.

Haberleri