Son Dakika
Erem Şentürk
Erem Şentürk
Biyografi

Erem Şentürk 11 Eylül 1974 tarihinde İstanbul Eyüpsultan'da doğdu. Reklam filmi yönetmenliğinin yanı sıra yönetmenlik ve çeşitli program eğitim kurslarına katıldı. Gazeteci Erem Şentürk, halen Diriliş Postası Genel Yayın Yönetmenliği görevinde yer almaktadır.

Yazara ait haberler
ÖNDER, “ehliyet ve liyakat” şiarıyla yeni nesiller yetiştirecek Bugüne dek milli-manevi değerlerine bağlı, hayırlı hizmetlere ehliyetli ve görevini layıkıyla yerine getiren nesillerin inşası için çalışan ÖNDER İmam Hatipliler Derneği, bundan sonra da ehliyet ve liyakati hayatının merkezine almış gençlerin yetişmesi için çalışmayı sürdürecek. İmamoğlu’nun Yenikapı şımarıklığı, İstanbul'a pahalıya patladı "1717 makam aracı" dedikleri hizmet araçlarını şov yapmak için Yenikapı’ya toplayan İmamoğlu’nun ilgi çekme numarası, İstanbul’da belediyecilik hizmetlerini aksattı, bazı hizmetler ise durma noktasına geldi. Fransa’dan, PKK’ya kadın militan reklam filmi desteği Çocuk öldüren, çocuk öldürmekle övünen, küçük yaşta çocukları dağlara götürüp silahlandırdıktan sonra beyinlerini yıkayarak soğuk kanlı katillere ve canlı bombalara dönüştüren kapitalizm, insan kaynağını arttırmak için "Sinema filmi" adı altında uzun metraj reklam filmi çekti. 'Pençe’yle terör koridorunun ucunu kapatacağız' Başkan Erdoğan, Irak’ın kuzeyinde Türk Silahlı Kuvvetleri’nce yürütülen Pençe ve Pençe-2 harekatları sayesinde PKK’nın Fırat’ın Doğusu’nda kurmaya çalıştığı terör koridorunun ucunun kapanacağını söyledi. Uyarıyorum, son pişmanlık fayda vermez! Sürekli etrafı uyaran ne kadar çok köşe yazısı, WhatsApp mesajı okuyoruz değil mi? Herkes herkesi uyarıyor. Toplumu uyarmak, siyaseti uyarmak, kurumları, yetkilileri uyarmak, gençleri uyarmak gibi bir görev biçiyoruz kendimize. İkinci Kozmik Oda skandalı! Ekrem İmamoğlu, ilk iş olarak İstanbul’un gizli bilgilerine el attı. İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi veri tabanının kimliği belirsiz 3 kişi tarafından kopyalanmasını istedi. Bilgilerin nereye gönderileceği ise bilinmiyor! Sırada Apo’nun heykeli var! İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, mazbatayı alır almaz PKK’ya selam çaktı. İmamoğlu, “Apo’nun heykelini dikeceğiz” diyen Selahattin Demirtaş’ı rol model olarak gösterdi. Paralel Nüfus Müdürlüğü! CHP’nin üstünü örtmeye çalıştığı Büyükçekmece skandalı git gide derinleşiyor. Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün çiftliğe çevirdiği nüfus müdürlüğünde sadece 2019’da 11 bin 954 seçmenin kaydı düşürüldü, bunun yerine Büyükçekmece dışından ilçeye tamı tamına 14 bin 263 seçmen taşındı. Örgütlü oy çalmışlar AK Parti İstanbul’un 39, Ankara’nın 25 ilçesinde usulsüzleri belgeleyerek yeniden sayım için YSK’ya başvurdu. CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu ise, “Sandık başında bir hata olmuş” diyerek itirafta bulundu. Yıldırım: Herkesin desteğini istiyoruz AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, hiçbir siyasi parti veya hiçbir etnik kimlik ayrımı yapmadan İstanbul’un tüm kesimlerinin oyuna talip olduğunu belirterek kucaklayıcı bir mesaj verdi.
Devamını göster
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.