Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Muzaffer Kahraman

Muzaffer Kahraman

Muzaffer Kahraman kimdir? 1971 yılında Kayseri’de doğdu Kayseri Merkez İmam Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra harita kadastro teknikerliğini de bitiren yazar, lisans eğitimini uluslararası ilişkiler okuyarak tamamladıİkinci üniversitesini sosyoloji lisansı ile tamamlayan yazar, akademik kariyerini İşletme Anabilimi dalında Tezli Yüksek Lisans yaparak sonlandırmıştır... Devamı

Muzaffer Kahraman kimdir?
1971 yılında Kayseri’de doğdu. Kayseri Merkez İmam Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra harita kadastro teknikerliğini de bitiren yazar, lisans eğitimini uluslararası ilişkiler okuyarak tamamladı.

İkinci üniversitesini sosyoloji lisansı ile tamamlayan yazar, akademik kariyerini İşletme Anabilimi dalında Tezli Yüksek Lisans yaparak sonlandırmıştır. Yüksek lisans tezini “Türkiye’de Siyasal Pazarlama” konusunda yazmış olan Muzaffer Kahraman tezinde Kayseri örneğini detaylı bir şekilde incelemiştir. Ülkemizin önde gelen gıda, mobilya ve inşaat şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapan ve Kayseri Düşünce Okulu’nda kurucularından olan yazarın, son on yıl içerisinde başta Vahdet ve İstiklal gazeteleri olmak üzere birçok ulusal gazete ve dergilerde köşe yazıları ve makaleleri düzenli olarak yayımlanmıştır.Yazarın Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’a ithafen kaleme aldığı ve onun milleti adına, yedi düvele karşı verdiği amansız mücadelesini anlatan “Susturamazsınız” isimli kitabının yanı sıra, siyasetin toplum hayatına tezahürünü, İslam dünyasında cereyan eden olayları ve memleket meseleleri konu alan ‘’Tanık ve Hafıza’’ isimli iki kitabı daha bulunmaktadır.Yazar, evli ve üç çocuk babasıdır. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilmektedir.

Yazıları