Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Sabri İşbilen

Sabri İşbilen

Aslen Edirneli olan bir ailenin çocuğu olarak 1992 yılında İstanbul'un fatih ilçesinde doğdum. İlk ve orta öğretimimi Bayrampaşa'da tamamladım. Yüksek tahsilimi ise İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde yaptım. Gazetecilik mesleğine 2013 yılında Türkiye'de İktidar Dergisi'ne başladım. Ardından kısa süreli olarak Medya Haber'de editörlük görevinde bulundum. 2015 yılında ise Güneş Gazetesi'ne geçtim. Bir sonraki durağım Diriliş Postası Gazetesi oldu. 3 yıldır ter akıttığım medya organında yazı işleri müdürlüğünü görevini yürütmekteyim, aynı şekilde yazarlık da yapıyorum. Twitter: @sabriisbilen

Devamı

Aslen Edirneli olan bir ailenin çocuğu olarak 1992 yılında İstanbul'un fatih ilçesinde doğdum.
İlk ve orta öğretimimi Bayrampaşa'da tamamladım. Yüksek tahsilimi ise İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde yaptım.
Gazetecilik mesleğine 2013 yılında Türkiye'de İktidar Dergisi'ne başladım. Ardından kısa süreli olarak Medya Haber'de editörlük görevinde bulundum.
2015 yılında ise Güneş Gazetesi'ne geçtim.
Bir sonraki durağım Diriliş Postası Gazetesi oldu. 3 yıldır ter akıttığım medya organında yazı işleri müdürlüğünü görevini yürütmekteyim, aynı şekilde yazarlık da yapıyorum.
Twitter: @sabriisbilen

Haberleri

Yazıları