Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Serdar Demir

Serdar Demir

Merhaba, 1989’da İstanbul Eminönü’nde doğdum. İlkokul ve liseyi İstanbul’da tamamladıktan sonra Sakarya ve İstanbul Üniversiteleri’nde Türk Dili ve Edebiyatı bölümlerinde başlayan lisans hayatımla birlikte radyo ve televizyonlardaki sunuculuk ve moderatörlük serüvenim de başlamış oldu. “Bilime Yön Verenler”, “Bir Nefes Hikmet” ve “Şiirler Arasında” isimli radyo programlarında; “Kitap Meclisi” ve “Söze Dair” isimli TV programlarında kitap, kültür, sanat, edebiyat gibi alanlarda içerikler hazırlayıp canlı veya bant yayın olarak sundum. Yaklaşık beş yıl süren bu süreç devam ederken, diğer yandan çeşitli özel tiyatrolarda oyunculuk ve yayınevlerinde tashih, redaksiyon, editörlük ve metin yazarlığı görevlerine devam ettim. Ardından sırasıyla İBB Gençlik Meclisi, Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi ve Beşir Derneği’nde Basın Yayın Koordinatörlüğü, metin yazarlığı ve içerik editörlüğü vazifelerinde bulundum. Yanı sıra TRT Belgesel kanalı için “Cuma Camileri”, Semerkand TV için “Ramazan Hatırası” projelerinin metin yazarlığını üstlendim. Ayrıca 15 Temmuz’un ardından Behçelievler Belediyesi ve TYB İstanbul ortaklığında hazırlanan “Darbeye Direnen Kalemler” adlı prestij eserin editörlüğünü gerçekleştirmek nasip oldu. Şimdi ise buradayım. Bu sayfada hazırlamış olduğum haberleri bulabilirsiniz. Eleştiri ve önerilerinizi serdar.demir@dirilispostasi.com e-posta adresi aracılığıyla bizlere ulaştırabilirsiniz. Saygılarımla…

Devamı

Merhaba,
1989’da İstanbul Eminönü’nde doğdum. İlkokul ve liseyi İstanbul’da tamamladıktan sonra Sakarya ve İstanbul Üniversiteleri’nde Türk Dili ve Edebiyatı bölümlerinde başlayan lisans hayatımla birlikte radyo ve televizyonlardaki sunuculuk ve moderatörlük serüvenim de başlamış oldu.
“Bilime Yön Verenler”, “Bir Nefes Hikmet” ve “Şiirler Arasında” isimli radyo programlarında; “Kitap Meclisi” ve “Söze Dair” isimli TV programlarında kitap, kültür, sanat, edebiyat gibi alanlarda içerikler hazırlayıp canlı veya bant yayın olarak sundum. Yaklaşık beş yıl süren bu süreç devam ederken, diğer yandan çeşitli özel tiyatrolarda oyunculuk ve yayınevlerinde tashih, redaksiyon, editörlük ve metin yazarlığı görevlerine devam ettim.
Ardından sırasıyla İBB Gençlik Meclisi, Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi ve Beşir Derneği’nde Basın Yayın Koordinatörlüğü, metin yazarlığı ve içerik editörlüğü vazifelerinde bulundum.
Yanı sıra TRT Belgesel kanalı için “Cuma Camileri”, Semerkand TV için “Ramazan Hatırası” projelerinin metin yazarlığını üstlendim. Ayrıca 15 Temmuz’un ardından Behçelievler Belediyesi ve TYB İstanbul ortaklığında hazırlanan “Darbeye Direnen Kalemler” adlı prestij eserin editörlüğünü gerçekleştirmek nasip oldu.
Şimdi ise buradayım. Bu sayfada hazırlamış olduğum haberleri bulabilirsiniz. Eleştiri ve önerilerinizi serdar.demir@dirilispostasi.com e-posta adresi aracılığıyla bizlere ulaştırabilirsiniz.
Saygılarımla…

Haberleri

Yazıları