Son Dakika
Biyografi

5 Mayıs 1996 yılında Ankara’da doğdum. Aslen Kastamonuluyum. İlk öğretim ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladım. Üniversite eğitimimi de Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde yaptım.

Gazetecilik mesleğine Diriliş Postası gazetesinde başladım. Hali hazırda Diriliş Postası gazetesinde muhabir olarak devam etmekteyim.

Yazara ait haberler
Çağımız hastalığı “stres ve öfke” Öfkenin zaman zaman kontrol edilemeyen ve yıkıcı bir hale dönüşme potansiyeline sahip bir duygu olduğunu belirten İlahiyatçı Duman, öfkeye karşı manevi kaynaklardan istifade edilmesi gerektiğinin altını çizdi. Bakanlık tarımın 25 yıllık yol haritasını çıkarıyor Türkiye’nin söz sahibi olabileceği bir platform oluşturmak için yola çıkıldığını belirten Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “Hedefimiz ortak akılla önümüzdeki 25 yılı kuşatacak yeni bir yol haritası oluşturmak” dedi. Yaz sıcaklarına karşı sebze ve meyve kalkanı Artan hava sıcaklıklarının sağlık problemlerini beraberinde getirdiğini belirten Diyetisyen Melek Atabey, çocuk, yaşlı ve hamilelerin, yaz aylarında sebze ve meyve tüketerek kalp rahatsızlığı ve şeker hastalığından korunabileceğini söyledi. Haziran ayında ihracat rekoru kırıldı Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Haziran ayındaki 9 günlük bayram tatilinin ihracat rakamlarındaki beklenen olumsuz etkisinin, bayram sonrası ihracattaki artış ile hızla kapanmaya devam ettiğini vurguladı. “Su ve sütümüze sahip çıkmalıyız” Ambalajlı Süt ve Süt Ürünleri Sanayicileri Derneği (ASÜD) Başkanı Harun Çallı, “Ülkemizin geleceği için, yaşam için vazgeçilmez iki önemli öğe olan suyumuza ve sütümüze sahip çıkmalıyız” dedi. “Savaştan daha tehlikeli sorun çölleşme” Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, çölleşmenin, Dünyamızı tehdit eden ve gün geçtikçe büyüyen, sessiz; savaşlardan daha tehlikeli, sinsi bir sorun olduğunu belirtti. Turizmde “rekor” hedefi gerçekleşiyor Ramazan Bayramı’nda tatil süresini 9 gün olarak çıkarılmasını fırsat bilen turistler sayesinde tatil köyü ve otellerde doluluk oranı a yüzde 100’e ulaştı. Hak-İş’in adalet yürüyüşü Hizmet-İş Sendikası Bolu Belediyesi tarafından çıkarılan 97 işçi başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafından işten çıkartılan işçiler için “Emek ve Adalet” adını verdikleri 200 KM’Lik yürüyüş Bolu’dan başladı. Türkiye’nin yeni mücadele alanı: Doğu Akdeniz SASAM Uzmanı Siyaset Bilimci Yücel, Türkiye’ye karşı Doğu Akdeniz’de ABD’nin başını çektiği İsrail, Fransa, İtalya, Yunanistan, Mısır’dan oluşan bir ittifakın Rumlar üzerinden doğalgaz savaşını başlattığını söyledi. Engelli bireylere engelsiz toplum İnsan Hakları ve Eşitlik Kurulu üyesi Dilek Ertürk, dünya üzerinde çeşitli nedenlerle engelli doğan ya da sonradan engelli duruma gelen 1 milyardan fazla kişinin sesi olmak ve yaşanılan sorunlara dikkat çekmek istediğini vurguladı.
Devamını göster
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.