Son Dakika
Biyografi

5 Mayıs 1996 yılında Ankara’da doğdum. Aslen Kastamonuluyum. İlk öğretim ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladım. Üniversite eğitimimi de Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde yaptım.

Gazetecilik mesleğine Diriliş Postası gazetesinde başladım. Hali hazırda Diriliş Postası gazetesinde muhabir olarak devam etmekteyim.

Yazara ait haberler
Turizmde “rekor” hedefi gerçekleşiyor Ramazan Bayramı’nda tatil süresini 9 gün olarak çıkarılmasını fırsat bilen turistler sayesinde tatil köyü ve otellerde doluluk oranı a yüzde 100’e ulaştı. Hak-İş’in adalet yürüyüşü Hizmet-İş Sendikası Bolu Belediyesi tarafından çıkarılan 97 işçi başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafından işten çıkartılan işçiler için “Emek ve Adalet” adını verdikleri 200 KM’Lik yürüyüş Bolu’dan başladı. Türkiye’nin yeni mücadele alanı: Doğu Akdeniz SASAM Uzmanı Siyaset Bilimci Yücel, Türkiye’ye karşı Doğu Akdeniz’de ABD’nin başını çektiği İsrail, Fransa, İtalya, Yunanistan, Mısır’dan oluşan bir ittifakın Rumlar üzerinden doğalgaz savaşını başlattığını söyledi. Engelli bireylere engelsiz toplum İnsan Hakları ve Eşitlik Kurulu üyesi Dilek Ertürk, dünya üzerinde çeşitli nedenlerle engelli doğan ya da sonradan engelli duruma gelen 1 milyardan fazla kişinin sesi olmak ve yaşanılan sorunlara dikkat çekmek istediğini vurguladı. Ömrünü okumaya adadı TÜKAL Derneği ev sahipliğinde gerçekleşen söyleşide okuma aşkıyla adını duyuran Küçükbenli rüzgârı esti. Küçükbenli, söyleşiyi takip edenlere çocukluktan bu yana devam eden okuma aşkını anlattı. Başkentin sokakları sanat festivaliyle renkleniyor Türkiye'de sanatın geniş kitleler tarafından sevilmesini ve gelişmesini sağlamak amacıyla düzenlenen “3. Uluslararası Bilkent Sanat Festivali” Bilkent Center Sanat Sokağı'nda meraklılarıyla bir araya geldi. İşçilere sendika baskısı! 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası AK Parti’den CHP’ye geçen belediyelerde binlerce çalışana sendika baskısı sürüyor. Konuya ilişkin açıklama yapan Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Hak-İş’e bağlı sendikalardan 5 bin 647 üyenin istifa ettirildiğini söyledi. Mobbing işyeri kanseridir! Mobbing ile Mücadele Derneği Genel Başkanı İlhan İşman, işyerlerinde onurlu çalışma hakkının gözetilmesi ve çalışma barışının korunması için mutlaka mobbingin önlenmesi gerektiğini vurguladı. “Kritik bir gelecek bekliyor” ANKASAM Başkanı Mehmet S. Erol, Yeni Zelanda’daki terör eylemiyle Türk-İslam dünyasında yeni bir ‘saldırı dalgası’ hedeflendiğini belirtti. Erol, eylemlerin ardında istihbarat örgütlerinin olduğunu kaydetti. Bay Kemal kendisi gibi birini buldu Başkan Erdoğan, Mansur Yavaş’ı Kemal Kılıçdaroğlu’na benzetti. 9 seçim kaybeden Kılıçdaroğlu ile Mansur Yavaş’ın ortak noktasının sürekli kaybetmek olduğunu vurgulayan Erdoğan, “Bay Kemal gitti kendisi gibi birini buldu” dedi.
Devamını göster
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.