Son Dakika
Biyografi

Twitter ikonu

1968 yılında Sivas ili Şarkışla ilçesinde doğdum.
Orta ve lise öğrenimini Sivas lisesinde yatılı olarak okudum.
Gazi ünv. Bolu eğt. yüksek okulundan mezun oldum.
Şanlıurfa, Sivas'ta öğretmenlik ve okul müdürlüğü yaptim. AÖF lisans tamamladım. Aksaray ve Sakarya'da ilçe mili eğitim müdürlüğü yaptım. İnsan Kaynakları Yönetimi ve kamu yönetimini bitirdim.
Halen Sakarya ilinde eğitim uzmani olarak görev yapmaktayım.
Bir Tohum ek İnsan olsun
Başarmak İnanmaktir
Bir yel esti yayınlanmış eserlerim.
Halen öğrencilerin öğrenme stilleri ve eğitim öğretim ortamının yeniden düzenlenmesi ve sosyal dislanmislik üzerine çalışmaktayım.
Eğitim ahlaki ve değerler eğitimi( üç cilt) basimda olan eserim var.
Çanakkale Şehitlik sergisi açıp seminerler vermekteyim.
Aile eğitimi
Eğitimcinin eğitimi üzerine konferanslar vermeye devam ediyorum.

Yazara ait yazılar
Mekteplerin inşası -2 Mekteplerimizdeki uyanış ve diriliş gençliğimizi yeniden “KIZILELMA” hayalleri kurmaya sevk edecektir. Mekteplerin inşası –I İlim öğrenme çabamız sürekli bir çıraklık ister. Her yeni duruma ve oluşuma ayak uydurabilmemiz, adapte olabilmemiz biraz da çıraklığımızın kalitesine bağlıdır. Tohum ekmek Bu evrensel ahlak ve edeple yoğrulan gençlerimiz elbette çağa damgasını vuracak güç ve kuvveti kendisinde bulacaktır. “Haydi Çocuklar Camiye”nin ardından Zemherinin ortasında camilerimiz erken baharı yaşadı, yaşattı. Emeği geçen herkesten Allah(cc) razı olsun… Mekteplerde inkılap Anadolu coğrafyamız günden güne kan kaybediyor. Bu toprakların bu coğrafyanın üretken insanlara ihtiyacı var. Manevi oksijen eksikliği Son yüzyıldır boş bıraktığımız bu manevi alanın eksikliğinin tahribatları toplumun her kademesinde kendisini hissettiriyor. Var olanı bilmek Çocuklarımıza kendi başlarına bir şeyler yapma fırsatı verilmedikçe, korkak, asalak ve tüketici bireyler haline getirerek köleleştiriyoruz... İki dalga kıranımız Çocuklarımıza kendi başlarına bir şeyler yapma özgürlüğünü vermeyerek onları korkak birer köle durumuna düşürdüğümüzün farkına varalım. Keşfetmek Elinizde tuttuğunuz altın değerindeki çekirdeğin dışındaki beyaz kabuğunu çekirdeğe zarar vermeden yavaşça incitmeden soyun. Bize kalan miras -3 Kafamızı kaldırıp çevremize, eğer kapalı değilse gece gökyüzüne şöyle bir bakalım. Neler kaçırdığımızı, nelerden mahrum kaldığımızı göreceğiz.
Devamını göster
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.