Son Dakika
Biyografi

1978 Malazgirt doğumlu.

İlk ve orta okul eğitimini Malazgirt'te, Liseyi Afyon'da tamamladı.

Dönemin şartlarından dolayı 1998'de ailesi Bursa'ya taşınır, orada yaşar. 2006'da kamuda çalışmaya başlar. Halihazırda Erzurum'da yaşamakta. Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi, İşletme bölümünü bitirdi.

Ortaokul döneminde şiire sevdalanır, lise yıllarında şiirler yazmaya başlar. Hâlâ yazmaya devam eder. Şehrengiz, Heybedar, İlham dergilerinde şiirleri yayımlandı. Birkaç internet sitesinde makaleler yazdı.

Diriliş Postası Gazetesi'nde Perşembe günleri köşe yazısı yazar.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yazara ait yazılar
Lokomotif CHP ile vagonu HDP’ye rağmen Anadolu irfanı…           Hayırlısıyla bir seçimi daha yüzümüzün akıyla yaptık ve sonuçlandırdık. Şer ittifakı kazanırsa ne olur? Sözlerim, bu memleketin ekmeğini, suyunu içip Allah’a şükredenlere. Kürtler’in sandık tercihi Kürtler; Namazla dalga geçen, Allah ve Peygamberini inkâr eden, hakaret eden terör örgütlerine ve siyasi zemindeki temsilcilerine değil, Kur’an-ı Kerim’in Kürtçe mealini, Bediüzzaman’ın eserleri olan Risale-i Nurları devlet eliyle bastıran, başörtüsü ve inançlarının üzerindeki baskı ve zulümleri kaldıranlara oy verir/vermeli. Kürt kardeşimle hasbihâl -3           Önceki yazımızda “Apoizm, Kürtleri İslamsızlaştırma, İslam’dan koparma projesidir” demiştik. Kürt kardeşimle hasbihâl – 2           Söze, bir tespitle başlayalım kardeşim. Kürt kardeşimle hasbihâl           Sevgili kardeşim, gel seninle bir hasbihal edelim. Klasik CHP tipolojisi  Yine bir seçim arifesi ve yine CHP'nin klasik, bildik tribünlere oynama oyunları başladı. Küresel bir ‘15 Temmuz intifadası’ başlatılmalı “Bu nasıl bir vaveyla Dört bir taraf esaret Gözlerde dolu telaş Artık vakit; kıyam/et”  Terör devleti İsrail'in katliamlarına karşı neden bir maddi müeyyide, fiili bir yaptırım yapamıyoruz? Yapamıyoruz çünkü İslâm âlemini topyekûn şekilde koordine ve organize edecek bir kurumumuz, bir hilafet makamımız yok. Kılıçdaroğlu’nun, bir “takoz”dan kurtulma hesabı daha!           Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce’yi aday yaparak hepimizi, bütün Türkiye’yi trolledi açık ve net. Sarıgül de çare olmadı, Gül de!.. Abdullah Gül’e öyle heveslenmişlerdi ki dağlara, taşlara “Çare Gül” diye yazmadıkları kalmıştı! Malumunuz, Gül üzerinden yürürlüğe sokulmak istenen “çatı aday” formülü çöktü.
Devamını göster
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.