Son Dakika
Biyografi

Erem Şentürk 11 Eylül 1974 tarihinde İstanbul Bakırköy’de doğdu. Reklam filmi yönetmenliğinin yanı sıra yönetmenlik ve çeşitli program eğitim kurslarına katıldı. Gazeteci Şentürk, halen Diriliş Postası Genel Yayın Yönetmenliği görevinde yer almaktadır.

Twitter: @EremSenturk

Yazara ait yazılar
Kendi kendini imha eden CHP’ye belediye teslim edilir mi? CHP teşkilatlarında PKK yandaşlığından duyulan rahatsızlık hat safhada ve Kemal Kılıçdaroğlu bütün itirazları “Erdoğan’dan kurtulmak için buna mecburuz” diyerek bastırmaya çalışıyor. Bastırdı, susturdu, susmayanları attı vs. derken 31 Martı atlattı diyelim; peki sonra ne olacak? Niye hiç kimse belediyecilik konuşmuyor? Allah aşkına şu adamlardan vicdan dilenmeyin! Emperyalizm, DEAŞ belasına yeni alan tanımı yapıyor Müslümanları katleden ve Müslümanlara saldırmak isteyen her türden kâfir, müşrik, münafık kim varsa hepsine bahane veren DEAŞ belası için tam “Zayıfladı, dağıldı” derken yeniden hortlatmanın yollarını aramaya başladılar. Vicdan satma alçaklığı üzerine! Batman'da engelli annesi kadının tecavüze uğradığı iddiasıyla intihar ettiği söylentileri üzerinden şov yapanlar vicdan satıyor... Kılıçdaroğlu “biz” derken kimi kastediyor? “PKK bize mi saldıracak” diye artık iyice zıvanadan çıkan Kılıçdaroğlu, bebek ve kadın katili PKK’lı sapık sürülerinin saldırmayacağından nasıl bu kadar emin olabiliyor?... Veriyor muyuz Edirne'yi beyler? Cumhurbaşkanı Erdoğan, Erzurum’da halka yaptığı konuşmada “Kürdistan, Kuzey Irak’ta. Çok seviyorlarsa oraya gitsinler. Benim ülkemde Doğu Anadolu var, Güneydoğu Anadolu var, Karadeniz var, Ege var, Marmara var; ama benim ülkemde Kürdistan diye bir bölge yok.” dedi.  Netflix hakkında “derin operasyon” dışında söyleyeceğiniz var mı? 10 Mart’ta ne olacak? CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında “10 Mart'ta herkes İstanbul'u CHP'nin aldığını tayin ve tespit edip kabullenecek” dedi. Bu millet bu numarayı yutmaz artık Bu konuda asıl terbiyesizliği, edepsizliği, şımarıklığı yapan CHP tayfasıdır. Kemal Kılıçdaroğlu’dur, Tunç Soyer’in bizzat kendisidir...
Devamını göster
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.