Son Dakika
Biyografi

Ben Gökhan Yılmaz. 10 Haziran 1982’de Ağrı’da doğdum, ilk çocukluğum Erzurum’da geçti. İlk, orta ve liseyi Konya’da okudum. Üniversitede ise Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi bölümüne devam ettim. Mezuniyetimin ardından lojistik dahil olmak üzere çeşitli işlerde çalıştım. Bir süre ücretli öğretmenlik yaptıktan sonra vatani görevimi yapmak üzere Ankara’ya gittim. Askerlikten sonra kısa bir süre daha öğretmenlik yaptıktan sonra 2013 yılında gazeteciliğe adım attım. Yaklaşık 5 yıldır editörlük ve muhabirlik yapmaktayım.

Yazara ait yazılar
Sabredin, zaman verin Evet, Ali Koç bütün bunları düzelteceği vaadiyle gelmiş olabilir. Evet, “Madem yönetemeyecekti neden bu göreve talip oldu?” denilebilir. Daha ligin 3’üncü haftasında şikâyetler, 7’nci haftasında “Yeni hoca” talepleri gelince yönetimin de elini kolunu bağlamış olmuyor muyuz? 2013’te yapılmayan Şubat ataması! Şimdi sizlere kimsenin umurunda olmayan, belki de “Ne alaka?” diyeceğiniz bir mağduriyet anlatacağım. Okullarda ‘Taş Devri’ne dönmeliyiz Teklifim şu: “Çocuğumu aradığım anda ulaşmalıyım! Ondan haber almadan yapamam! Bu onun özgürlüğü!” gibi bahaneleri bir yana bırakıp, en azından okullarda ders günü bitinceye kadar çocukları sanallıktan uzak tutup, gerçekliğe dokunmalarını sağlayalım. Eğitimci Bakan hayırlı olsun da… Vallahi çok sevindim... Vallahi çok sevindim. Milli Eğitim Bakanlığı’na eğitimci bir Bakan getirildi. Eğitim Fakültesi mezunu,  Gazi Eğitim’de öğretmen yetiştirdi ve senelerce MEB’de Talim Terbiye Kurulu’nda görev aldı... Ayasofya’yı anlamak! “İşte bu benim Ayasofya vakfiyem, dolayısıyla kim bu Ayasofya’yı camiye dönüştüren vakfiyemi değiştirirse, bir maddesini tebdil ederse onu iptal veya tedile koşarsa, fasit veya fasık bir teville veya herhangi bir dalavereyle Ayasofya Camii’nin vakıf hükmünü yürürlükten kaldırmaya kastederlerse, aslını değiştirir, füruuna itiraz eder ve bunları yapanlara yol gösterirlerse ve hatta yardım ederlerse ve kanunsuz olarak onda tasarruf yapmaya kalkarlar, camilikten çıkarırlar ve sahte evrak düzenleyerek, mütevellilik hakkı gibi şeyler ister yahut onu kendi batıl defterlerine kaydederler veya yalandan kendi hesaplarına geçirirlerse ifade ediyorum ki huzurunuzda, en büyük haram işlemiş ve günahları kazanmış olurlar. Barzani gidince yerine kim gelecek? Bağımsızlık referandumu kararı alana kadar Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesud Barzani'ye her türlü lojistik imkânı sağlayan ABD ve emperyalist Batı, Barzani'yi yarı yolda bıraktı. Smackdown İsim yabancı mı geldi? Meraklısı olmayanlar bile hayatları boyunca en azından bir kere de olsa seyretmiştir. Tükürsek boğar mıyız; yoksa… Aynı maksatta çalışan 3 kişi kendi başına hareket etse 3 kuvveti var, fakat bir olup beraber çalışsalar 111 kuvveti var. 20 milyon Yahudi’nin Müslümanlar’a galip gözükmesinin sebebi biraz da bu! Bana “Neden yazmıyorsun?” diyorlar Bu cümleyi her duyduğumda “Ne yazayım abime?” diyesim geliyor. Filistin konusunda BM'ye güvenebilir miyiz; güvenmeli miyiz? İsrail'in Filistin'i işgali boyunca yaşanan katliamlara karşı “Kınama, endişe duyma” gibi tepkiler vererek İsrail'e ciddi bir yaptırım uygulayamayan Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nde alınan, “İsrail’in işgali derhal ve tamamen durdurmasını” talep eden karar ne kadar samimi? BM’nin Filistin konusundaki kararı samimi değildir ama kullanılabilecek bir fırsattır, Allah’ın izni ile biz Allah’ın bize bahşettiği bu fırsatları iyi değerlendirmeliyiz.
Devamını göster
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.