Son Dakika
Biyografi

1971 yılında Kayseri’de doğdu. Kayseri Merkez İmam Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra harita kadastro teknikerliğini de bitiren yazar, lisans eğitimini uluslararası ilişkiler okuyarak tamamladı. İkinci üniversitesini sosyoloji lisansı ile tamamlayan yazar, akademik kariyerini İşletme Anabilimi dalında Tezli Yüksek Lisans yaparak sonlandırmıştır. Yüksek lisans tezini “Türkiye’de Siyasal Pazarlama” konusunda yazmış olan Muzaffer Kahraman tezinde Kayseri örneğini detaylı bir şekilde incelemiştir. Ülkemizin önde gelen gıda, mobilya ve inşaat şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapan ve Kayseri Düşünce Okulu’nda kurucularından olan yazarın, son on yıl içerisinde başta Vahdet ve İstiklal gazeteleri olmak üzere birçok ulusal gazete ve dergilerde köşe yazıları ve makaleleri düzenli olarak yayımlanmıştır. Yine öte taraftan yazarın Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’a ithafen kaleme aldığı ve onun milleti adına, yedi düvele karşı verdiği amansız mücadelesini anlatan “Susturamazsınız” isimli birde kitabı bulunmaktadır. Köşe yazılarında; siyasetin toplum hayatına tezahürünü, İslam dünyasında cereyan eden olayları ve memleket meseleleri konu alan yazar, evli ve üç çocuk babasıdır. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilmektedir.

Yazara ait yazılar
Yarın çok geç olabilir… “7 Şubat MİT krizinin de 28 Şubat darbesinin de Kobani ve Gezi olaylarının da 17/25 Aralık ve 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin de arkasında hep bunlar vardı.’’ Her şey yalan, anaların gözyaşları gerçektir… Kendini insanlığa vakfedercesine onurlu bir direniş başlatan Hacire Ana, yaktığı bu meşale ile tüm bağrı yanık analara cesaret oldu. Sahi, sizin zenginlik ölçünüz nedir? Züğürt tesellisi gibi gelmesin ama bana göre zenginlik, sabahları sıcak yatağından kalkıp, kuş sesleri ile camiye yürüyerek gitmektir. Üzülme! Allah bizimle beraberdir! Kıymetli dostlar hüzünlü ve üzgün insan, hayattan kovulmuş şeytanın bilesiniz ki en sevdiği insandır. Deyin hele şimdi nasılsınız? Nokta da küçüktür ama cümleyi o bitirir… Fahri Kâinat Efendimizin bile sınandığı şu yalan dünyada, herkes birçok zorlu intihamdan geçecek ve sınanacaktır. Beni bir tek sen anladın sen de yanlış anladın… Gelin kalp kırmadan, gönül incitmeden şu fani dünyadan hoş bir seda bırakarak Hakk’a yürüyelim. Sosyete şımarıklığı!.. “Pazartesi sendromu, sosyete şımarıklığıdır! Ekmeğinin peşinde olanlar için pazartesi, 'Besmele'dir.” Birin kıymetini bilmeyen, bini toplayamazmış… “Bir zamanlar zekât verecek fakir bulamayan Yemen’in bugünkü hali bilesiniz ki bizler için büyük ibrettir…’’ Bir duruşu olmalı insanın! Yalan, iftira, dedikodu, gıybet ne varsa her şeyin mübah görülmeye başlandığı bir dönemde; erdemli, ilkeli ve onurlu bir şekilde yaşamak ağır imtihanları gerektirir.
Devamını göster
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.