Son Dakika
Biyografi

1971 yılında Kayseri’de doğdu. Kayseri Merkez İmam Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra harita kadastro teknikerliğini de bitiren yazar, lisans eğitimini uluslararası ilişkiler okuyarak tamamladı. İkinci üniversitesini sosyoloji lisansı ile tamamlayan yazar, akademik kariyerini İşletme Anabilimi dalında Tezli Yüksek Lisans yaparak sonlandırmıştır. Yüksek lisans tezini “Türkiye’de Siyasal Pazarlama” konusunda yazmış olan Muzaffer Kahraman tezinde Kayseri örneğini detaylı bir şekilde incelemiştir. Ülkemizin önde gelen gıda, mobilya ve inşaat şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapan ve Kayseri Düşünce Okulu’nda kurucularından olan yazarın, son on yıl içerisinde başta Vahdet ve İstiklal gazeteleri olmak üzere birçok ulusal gazete ve dergilerde köşe yazıları ve makaleleri düzenli olarak yayımlanmıştır. Yine öte taraftan yazarın Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’a ithafen kaleme aldığı ve onun milleti adına, yedi düvele karşı verdiği amansız mücadelesini anlatan “Susturamazsınız” isimli birde kitabı bulunmaktadır. Köşe yazılarında; siyasetin toplum hayatına tezahürünü, İslam dünyasında cereyan eden olayları ve memleket meseleleri konu alan yazar, evli ve üç çocuk babasıdır. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilmektedir.

Yazara ait yazılar
Unutmadık! Unutmayacağız! Unutturmayacağız!.. Günün sonunda destan yazmıştı Asım’ın nesli, çiğnetmemişti alçaklara namusunu. Şatafatımız gâvurdan daha gâvur… Yaşananlar ne dinimize ne de örf ve adetlerimize uygundur. Umarım yaşanan asimilasyonlar ve trajediler bir gün son bulur… Kimsenin oyu çantada keklik değildir! “Türkiye’nin hâlâ en güçlü partisi AK Parti ve en güçlü lideri Erdoğan’dır. Türkiye’nin sorunlarını çözmeye en güçlü aday hâlâ AK Parti’dir.” Fatih’in emaneti, gönlümüzün başkenti… “Fatih’in emaneti, gönlümüzün başkenti İstanbul’a sahip çıkma zamanıdır.’’ Hikâyemizin sonu böyle mi bitecekti? Kırmamak, güler yüzlü ve tatlı sözlü olmak, güzel ahlâktandır. Münakaşa, dostun dostluğunu giderir, düşmanın da düşmanlığını artırır. Ne verdin elinle o gider seninle… Elveda elveda, şehr-i sıyam elveda! “O gün, akşam yatsı ve sabah namazlarını cemaatle kılalım. Gecesinde çokça namaz kılıp, çokça da Kur’an okuyalım. Tövbe, istiğfar ve dualar ile Rabbimizi zikredip, tefekkürde bulunalım inşallah…’’ Meselenin hepi topu budur… Bu hadsizler neden ülkemizde yapılan bir mahalli seçimle bu kadar alakadar olup, utanıp sıkılmadan bir de taraf oluyorlar? Okula da giderim, orucumu da tutarım… İftar sofrasında başköşeye oturtulur, şahsına iltifatlar gırla giderdi. İşte tüm bunlar, çocuğun zihninde silinmeyen izler bırakır ve çocuk tekrar oruç tutacağı günü adeta iple çekerdi. Sadece Ekrem diyeceksiniz!.. Madem kendinizden bu kadar eminsiniz, kendinize bu kadar güveniyorsunuz, deyin hele tekrar seçimden niçin bu kadar korkuyorsunuz?
Devamını göster
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.