Son Dakika
Biyografi

Aslen Edirneli olan bir ailenin çocuğu olarak 1992 yılında İstanbul'un fatih ilçesinde doğdum.

İlk ve orta öğretimimi Bayrampaşa'da tamamladım. Yüksek tahsilimi ise İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde yaptım.

Gazetecilik mesleğine 2013 yılında Türkiye'de İktidar Dergisi'ne başladım. Ardından kısa süreli olarak Medya Haber'de editörlük görevinde bulundum.

2015 yılında ise Güneş Gazetesi'ne geçtim.

Bir sonraki durağım Diriliş Postası Gazetesi oldu.

3 yıldır ter akıttığım medya organında yazı işleri müdürlüğünü görevini yürütmekteyim, aynı şekilde yazarlık da yapıyorum.

Twitter: @sabriisbilen

Yazara ait yazılar
Davutoğlu ve Gül’ün planı! Batılı Emperyalistler, Türkiye’nin başına yeni bir İnönü ve Demirel arıyor, Davutoğlu ve Gül de kendilerini ispatlamak için çalışıyorlar. Vatan sevgisi mi, Erdoğan nefreti mi? AK Parti’nin İstanbul Adayı Mustafa Kemal Atatürk, CHP’nin İstanbul Adayı Pensilvanya vampiri Feto olsa, CHP seçmeni tartışmasız şekilde Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı nedeniyle Feto’ya oy verir! AİHM Refah Partisi’ni kapattığı için de haklı mı?.. Hatırlarsınız, 28 Şubat darbesiyle hükümetten alaşağı edilen Necmettin Erbakan’ın Refah Partisi, 16 Ocak 1998'de Anayasa Mahkemesi tarafından kapatıldı. Daha sonra Erbakan konuyu AİHM’e taşıdı. Vesayetin desteklediği iki odak! Kemalist darbeci cuntanın uykudan uyanışı çok bariz, diğer tarafı da es geçmemek gerek. Davutoğlu etrafında toplanıp milletin adamını saraya hapsetmeye çalışan Kararcılar’dan bahsediyorum. “Erdoğan yalnızlığı” ne demek? Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 27 Ekim 2016’da Beştepe’de düzenlenen Gazi ve Şehit Yakınları Atama Töreni’nde FETÖ ile mücadele konusunda şunları söylemişti: “Sadece milletim bu mücadelede beni destekledi... Gürsel Tekin meselesi CHP’de cuma meselesi hakikaten sıkıntı... CHP’de cuma meselesi hakikaten sıkıntı. Cumhurbaşkanı adaylığıyla ilk kez cuma namazında poz veren Muharrem İnce, öylesine samimi bir Müslüman oldu ki, her gün cuma namazını kıldığını söyledi... Cumhuriyet’in yeni yayın politikası ne olmalı? Mesajım yanlış anlaşılmasın, “Erdoğan’ı savunun” demiyorum ama azıcık milli olun... FETÖ’nün kardeşi… CIA’in 167 ülkedeki taşeronu olan FETÖ’nün Türkiye’yi ele geçirmek için kullandığı yöntemle CHP’ninki aynı. Çağ kapatıp çağ açmanın eşiğindeyiz! Terör örgütleriyle Türkiye’ye karşı sonuç elde edemeyeceğini gören Amerika, 10 Ağustos’ta vekâletsiz şekilde doğrudan ekonomik saldırıya geçti. Yapma Muharrem İnce! Çok farklı bir kişilikle karşı karşıyayız, aslında politikacılara vurulan “Yalancı” yaftasının tam karşılığı Muharrem İnce… Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nde cumhurbaşkanı seçilmek için en az yüzde 50+1 oy alman, yani Türkiye’nin tüm bileşenlerini kucaklaman gerekiyor.
Devamını göster
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.