EDHO 167. bölüm canlı izle! ATV ile Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 167. bölüm izle!

Yayınlandığı ilk günden beri milyonları ekran başına toplayan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) bu akşam yayınlanan yeni bölümüyle seyircisinin karşısına çıkıyor. Büyük bir hayran kitlesi olan EDHO’nun 167. bölümünde Alpaslan’ın masada oylama yapılmadan başıboş yaptığı eylemler dünürleri Façalı ailesiyle de aralarını açar. Tüm bu detayları internet üzerinden canlı takip etmek isteyen seyirciler için EDHO canlı izle! ATV ile Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 167. bölüm izle seçeneğine dair ayrıntılar haberde yer alıyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 167. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Alpaslan’ın Celal Sincanlı’yı öldürmesiyle masada ortam gerilir. Kızı Bahar ise intikam ateşiyle Hızır Reis’in peşine düşer. Kendisine kurulan hain planın farkında olmadan ölüme yürüyen Hızır Çakırbeyli’nin yardımına yine başına olmadık işler açan yeğeni Alpaslan koşar.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 167. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Alpaslan’ın masada oylama yapılmadan başıboş yaptığı eylemler dünürleri Façalı ailesiyle de aralarını açar. Haşmet Façalı, masada 40 senelik arkadaşı Celal Sincanlı’nın infazını gerçekleştiren Alpaslan’ın yine masa kuralları gereği ceza almasını ister. Bu süreçte aile reisliğini ilan eden İlyas Çakırbeyli ise abisine yapılan saldırının intikamını almak ister. Bu uğurda Ömür’ün çocukluk arkadaşı Bahar Sincanlı’nın infazını abisi Yavuz’a yaptırmak için süre verir.

Sincanlı ailesinin yanı sıra Korkmazlar’la uğraşan Çakırbeyliler, iki cephede çetin bir savaş verir. Yaman Korkmaz’ın Şahin ağanın yanına giderek alenen masayı tehdit etmesi ve kendisinin dışında hiç kimsenin gayrimeşru iş yapmasına müsaade etmemesi yeni bir hesaplaşmanın fitilini ateşler.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ OYUNCULARI KİMLER?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olma dizisinde, Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Sanem Çelik ( Ceylan), Ali Sürmeli ( Doğan), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Pelin Akil Altan ( Bahar), Engin Benli (Yaman), Sabiye Tozan (Hayriye Çakırbeyli) gibi usta isimler rol alıyor.

.

- Diriliş Postası, Televizyon bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/6154105/edho-167-bolum-canli-izle-atv-ile-eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-167-bolum-izle