Survivor Aycan Yanaç kimdir, kaç yaşında? Survivor Aycan boyu kaç ve nereli? İşte oynadığı takımlar!

Bu sezon yarışmanın başarılı isimlerinden biri olarak adından söz ettirmeyi başaran isimlerden biri de A Milli Kadın Futbol Takımı oyuncusu Aycan Yanaç oldu. Survivor Aycan’ın gerek yarışmadaki performansı gerekse spor alanındaki başarıları, yarışmanın sıkı takipçilerinin gündemini oluşturan konular arasında yer aldı. Aycan Yanaç’ı daha iyi tanımak isteyen takipçiler hayat hikayesi ve kişisel bilgileri hakkında yoğun araştırmalar gerçekleştiriyor. Peki, bu sezonda Ünlüler takımında yarışan Survivor Aycan Yanaç kimdir, kaç yaşında? Survivor Aycan boyu kaç ve nereli? İşte oynadığı takımlar! Detaylı bilgiye haber metninden ulaşabilirsiniz.

Survivor Aycan Yanaç kimdir, kaç yaşında? Survivor Aycan boyu kaç ve nereli? İşte oynadığı takımlar!

Aslen İzmirli olan Survivor Aycan Yanaç, 21 Kasım 1998 tarihinde (Akrep burcu) Almanya Nünberg’de dünyaya gelmiştir.

170 cm boyundaki Türkiye A Milli Kadın futbol takımı oyuncusu Survivor Aycan Yanaç, futbol kariyerine Nünberg’de başlayıp ardından Köln’de devam etme kararı almıştır.

Türkiye kadın U-19 takımına da kabul edilen Aycan Yanaç, 4 Ağustos 2015 gününde Bosna Hersek ekibine karşı, UEFA Geliştirme Turnuvası’nda ilk kez oynamıştır.

Başarılı futbolcu Yanaç, 2016 UEFA 19 Yaş Altı Kadınlar Şampiyonası elemelerinin de iki müsabakasında forma giymiş ve 7 Nisan 2018 tarihinde de Estonya ile oynanacak dostluk maçına, Türkiye kadın milli takımında yer almak üzere ilk kez davet almıştır.

Spordaki başarılı geçmişi ile ön planda olan ve spor kariyerinde oldukça genç yaşına rağmen önemli başarılara imza atan Yanaç, bugünlerde Survivor 2020 yarışmasında Ünlüler Takımı’nda mücadele veriyor.

- Diriliş Postası, Televizyon bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/6156613/survivor-aycan-yanac-kimdir-kac-yasinda-survivor-aycan-boyu-kac-ve-nereli-iste-oynadigi-takimlar