Hercai canlı izle! ATV ile Hercai canlı yayın burada!

Ekranların en çok seyredilen dizilerinden biri olan Hercai dizisi 36. yeni bölümüyle seyircisi ile buluşuyor. Atv’de yayınlanan Hercai dizisinin 36. yeni bölümü canlı izlemek isteyen seyirciler yeni bölümde Hazar’ın öz kızı olmadığını öğrenen Reyyan’ın dünyası başına yıkılır…Hercai 36. yeni bölümünde; Hazar ve Miran, Reyyan’ın acısını hafifletmek için bir arada hareket eder ama Reyyan’ın yaralarını sarmak hiç kolay olmayacaktır.  Peki, Hercai’nin yeni bölümünde başka neler olacak? Hercai 36. yeni bölümü canlı izlemek için ayrıntılar haberimizde…

HERCAİ 36. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hazar’ın öz kızı olmadığını öğrenen Reyyan’ın dünyası başına yıkılır. Bunca sene Şadoğlu konağına ait hissetmeyen ve bir gün kuş olup uçmak isteyen Reyyan, dedesinin kendisine neden bir yabancı gibi davrandığını şimdi daha iyi anlamaktadır. Hayatta en çok sevdiği iki adamın söylediği yalanlar yüzünden yüreğinde taşıyacağından daha fazla acı biriktiren Reyyan’ın yardımına Şükran koşar. Hazar ve Miran, Reyyan’ın acısını hafifletmek için bir arada hareket eder ama Reyyan’ın yaralarını sarmak hiç kolay olmayacaktır. Diğer yandan Nasuh, yaptıklarının bedelini ödemesi için Yaren’i Şadoğlu konağından götürür ve hak ettiğini yaşaması için onu kimsenin bilmediği bir yere kapatır. Reyyan ve Miran’ın hikayesinin başlangıcını bilmeyen Şükran, öğrendiklerinden sonra Miran’ı köy evinden kovar. Kendi hayatını başkalarının mutluluğu için hep yarım bırakan Reyyan, bundan sonra hak ettiği hayatı yaşayıp kendi ayakları üzerinde durmak için çok önemli bir karar alır. Acaba Reyyan’ın aldığı bu karar Miran ve Hazar’ı nasıl etkileyecektir?

HERCAİ 36. YENİ BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz üstlendiği, “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” mottosuyla yola çıkan Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit yenikan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Duygu Yetiş paylaşıyor. Hercai dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak?

- Diriliş Postası, Televizyon bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/6159566/hercai-canli-izle-atv-ile-hercai-canli-yayin-burada