Uzaktan eğitim 26 Mart Perşembe ilkokul ders programı (EBA 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf ders programı listesi)

Corona virüs salgını nedeniyle eğitime verilen 1 haftalık aranın ardından uzaktan eğitim süreci başladı. Uzaktan eğitim ilkokul ders programı (EBA 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf ders programı listesi) belli olurken, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri 23-27 Mart tarihlerinde TRT ve Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden eğitim görecek. İşte Uzaktan eğitim 26 Mart Perşembe ilkokul ders programı (EBA 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf ders programı listesi)

UZAKTAN EĞİTİM 26 MART PERŞEMBE İLKOKUL DERS PROGRAMI (EBA 1. SINIF, 2. SINIF, 3. SINIF VE 4. SINIF DERS PROGRAMI LİSTESİ)

Uzaktan eğitim kapsamında, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri 23-27 Mart tarihlerinde TRT ve Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden eğitimlerine devam edecek. İşte ders programı…

- Diriliş Postası, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/6159723/uzaktan-egitim-26-mart-persembe-ilkokul-ders-programi-eba-1-sinif-2-sinif-3-sinif-ve-4-sinif-ders-programi-listesi