Mesut Öztürkmen kimdir, neden gündem oldu? Anna Butim’e saldıran Mesut Öztürkmen Twitter’da gündem oldu!

Mesut Öztürkmen kimdir, neden gündem oldy? Anna Butim’e saldıran Mesut Öztürkmen Twitter’da gündem oldu! Twitter’da gündem olan Mesut Öztürkmen hakkında detaylar merak konusu oldu. Bir kadına şiddet vakası daha yaşanırken korkunç olay Türkiye’nin gündemine oturdu. Ukraynalı Anna Butim boşanmak istediği ve hakkında uzaklaştırma kararı çıkarttığı eşi Mesut Öztürkmen tarafından saldırıya uğrada. Yüzü param parça olan kadının görüntüler yürekleri sızlatırken sosyal medyadan cani kocaya büyük tepki yağdı. Peki, Mesut Öztürkmen kimdir, neden gündem oldu? Anna Butim’e saldıran Mesut Öztürkmen Twitter’da gündem oldu!

Mesut Öztürkmen kimdir, neden gündem oldu? Anna Butim’e saldıran Mesut Öztürkmen Twitter’da gündem oldu!

Ukrayna uyruklu Anna Butim yüzünü falçata ile yaralayan Mesut Öztürkmen tüm dijital platformlarda hesaplarını askıya alıp kaybolduğu iddia edildi. Genç kadının yüzünün paramparça edildiği öğrenilirken hakkında uzaklaştırma kararı olan Öztürkmen, Butim’e Florya’da bulunan bir alışveriş merkezinde saldırdığı dikkat çekti. Sosyal medyadan sesini duyurmaya çalışan kadın kendisinin hâlen ölümle tehdit edildiğini kaydetti. Ayrıca Butim yüzünün felçli kalacağını belirtti.

- Diriliş Postası, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/6243572/mesut-ozturkmen-kimdir-neden-gundem-oldu-anna-butime-saldiran-mesut-ozturkmen-twitterda-gundem-oldu