Alev Alev dizisi konusu ne oyuncuları kimler? Dilan Deniz Çiçek ve CİO’nun başrolde olduğu Alev Alev ilk bölüm ne zaman?

Show Tv ekranlarının heyecanla beklenen dizisi Alev Alev’in oyuncu kadrosu ve konusu merak konusu oldu. Fransız yapımı Le Bazar de la Charité dizisinden uyarlanan dizi Ay yapım imzası taşıyor. İzleyiciler tarafından heyecanla beklenen dizinin yönetmenliğini Ahmet Katıksız üstleniyor. Peki, Alev Alev dizisi konusu ne oyuncuları kimler? Dilan Deniz Çiçek ve CİO’nun başrolde olduğu Alev Alev ilk bölüm ne zaman? İşte konuya ilişkin detaylar…

ALEV ALEV DİZİSİ KONUSU NE OYUNCULARI KİMLER?

Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan küçük kızıyla birlikte kurtulmaya çalışan Cemre… Güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek.

Karakterleri ve hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişir. Alevlerin ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sil baştan giriştikleri mücadelede yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı, karizmatik, imtiyazlı Çelebi’nin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir.

Demet Evgar,

Hazar Ergüçlü,

Dilan Çiçek Deniz,

Berkay Ateş,

Cem Bender,

Cihangir Ceyhan,

Berker Güven,

Zuhal Olcay

NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Güçlü oyuncu kadrosu ve iddialı hikayesiyle ‘Alev Alev’ yakında Show TV’de başlıyor!

- Diriliş Postası, Televizyon bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/6251077/alev-alev-dizisi-konusu-ne-oyunculari-kimler-dilan-deniz-cicek-ve-cionun-basrolde-oldugu-alev-alev-ilk-bolum-ne-zaman