Tanya Kilitkayalı’nın boyu kaç, nerede çalışıyor? MasterChef Tanya kimdir, kaç yaşında ve nerede yaşıyor?

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun jüriliğinde TV8 erkanlarında yayınlanan MasterChef 2020’de heyecan sürüyor. Yarışmadan birinci olmak için mücadele veren adaylar kazanmak uğruna yoğun çaba harcıyor. Programın gözde isimleri yayın süresince internette sıkça araştırmalara konu oluyor. Katıldığı günden bu yana  dikkatleri üzerine çekmeyi başaran isimlerden biri de Tanya Kilitkayalı olurken yarışmacının nerede yaşadığı, hangi restoranda çalıştığı, boy, yaş gibi kişisel bilgileri de oldukça merak ediliyor. Peki, Tanya Kilitkayalı’nın boyu kaç, nerede çalışıyor? MasterChef Tanya kimdir, kaç yaşında ve nerede yaşıyor? Detaylar haber metninde!..

Tanya Kilitkayalı nerede çalışıyor, nereli? MasterChef Tanya kimdir, kaç yaşında, boyu kaç ve mesleği ne?

Masterchef yarışmacısı Tanya Kilitkayalı, 26 yaşında ve öğretim görevlisi. Tanya Kilitkayalı, MasterChef 2020 Türkiye programına Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden katılıyor.

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Turizm Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümün mezunu olan Tanya Kilitkayalı, çocukluğundan beri annesiyle beraber Kilitkaya Köyü’nde bir aile işletmesi olan Garavolli Cafe ve Bar mutfağında yöresel lezzetler hazırlıyor.

Masterchef Tanya Kilitkayalı’nın  kolundaki dövmeler Mehmet Şefin dikkatini çekmişti.

Tanya Kilitkayalı’nın Instagram adresi; @tanyakilitkayali

Yarışmacının 60 binden fazla takipçisi bulunuyor

- Diriliş Postası, Televizyon bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/6290676/tanya-kilitkayalinin-boyu-kac-nerede-calisiyor-masterchef-tanya-kimdir-kac-yasinda-ve-nerede-yasiyor