AUZEF bütünleme sınav sonuçları sorgulama ekranı: 2021 AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

İstanbul Üniversitesi bünyesinde yer alan AUZEF'te bütünleme sınavlarına giren öğrenciler gözünü sınav sonuçlarına çevirdi. Öğrenciler telafi sınavlarına 07 Şubat 2021 tarihine katılama devam edebilecek. Akademik takvimi araştıran öğrenciler detayları merak ediyor. Peki, 2021 AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte AUZEF bütünleme sınav sonuçları sorgulama ekranı…

AUZEF BÜTÜNLEME SINAV SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI: 2021 AUZEF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

İstanbul Üniversitesi bünyesinde yer alan AUZEF'te bitirme sınavları geçtiğimiz hafta gerçekleşti. Bu sınavı geçemeyen öğrenciler gözünü bütünleme sınavlarına çevirdi. 30 Ocak – 07 Şubat 2021 tarihleri arasında yapılan İstanbul Üniversitesi AUZEF bütünleme sınavının sonuçları 8 Şubat ile 25 Şubat arasında açıklanması bekleniyor. AUZEF sınav sonuçları henüz açıklanmadı. Bütünleme sınav sonuçları açıklanınca haberimize eklenecektir.

2020-2021 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılı telafi (bütünleme) sınav takvimi yayınlandı. İşte sınav takvimi:

AUZEF BÜTÜNLEME (TELAFİ) SINAVLARINA KİMLER GİREBİLİR?

Güz yarıyılı bitirme (final) sınavları sonunda yapılan değerlendirmede FF notu aldığınız derslerinizden başarılı sayılabilmeniz için telafi (bütünleme) sınavına girme ve bu derslerinizin notunu yükseltme zorunluluğunuz vardır.

Güz yarıyılı bitirme (final) Sınavları sonunda yapılan değerlendirmede DD ve DC harf notu aldığınız derslerinizden telafi (bütünleme) sınavına girme zorunluluğunuz yoktur, ancak bu dersler için notunuzu yükseltmek isterseniz telafi (bütünleme) sınavına girebilirsiniz.

Bitirme (final) sınavı sonrasında DD veya DC harf notu olarak değerlendirilen derslerinizden telafi (bütünleme) sınavına girip FF notu alırsanız o derse ait son notunuz FF olacaktır. Notunuzun DD veya DC olduğu derslerden telafi (bütünleme) notu oluşmasını istemiyorsanız bu derslerden kesinlikle telafi (bütünleme) sınavına girmemeniz gerekmektedir.

- Diriliş Postası, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/6341211/auzef-butunleme-sinav-sonuclari-sorgulama-ekrani-2021-auzef-sinav-sonuclari-ne-zaman-aciklanacak