Burgan Bank ATM Günlük Para Yatırma ve Çekme Limiti Ne Kadar?

Burgan Bank ATM limitleri, banka tarafından günlük olmak şartıyla şöyle belirlenmiştir:

Burgan Bank’a yatırılmak istenen tutarların en az 10 TL olması gerekir. Günlük çekim tutarının süresi, her gün 00.01’de başlar ve ertesi günün 00.01 saatine kadar dolar, yani 24 saatte bir yenilenir. Kişilerin ATM’den çekmek istedikleri tutar 5.000 TL’nin üstünde ise, kişilerin müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak bu limitlerini arttırmaları gerekir. Arttırılmaması durumunda ise banka, çekilen tutar üzerinden hizmet bedeli alır.

Burganbank Kimdir?

Burganbank, Kuveyt’te kurulmuş Burgan Bank Grubu’nun Türkiye’deki ayağıdır. Burgan Bank Grubu Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da aktif olarak hizmet veren bir banka grubudur. KIPCO Grup’un bir ortağı olarak kurulmuştur. 1977 yılından beri de hem bireysel hem de kurumsal şirketlere finans hizmeti vermektedir. Türkiye’de hizmetine 1989 yılında başlamıştır. Tekfen Yatırım Finansman Bankası A.Ş. adıyla kuruluştur. 2012 yılında Burgan Bank, bu banka hisselerinin neredeyse tamamını satın almıştır ve 2013 yılında şirketin adı resmi olarak “Burgan Bank A.Ş.” olarak değiştirilmiştir.

Burgan Bank Grubu Hangi Ülkelerde Aktiftir?

Burgan Bank’ın olduğu ülkeler, şunlardır:

Burgan Bank hisseleri Kuveyt’e aittir. Bu nedenle en çok şubesi Kuveyt’te bulunur. Türkiye’de bulunan Burgan Bank iştirakleri ise şunlardır:

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı müracaatları, sadece Burgan bank şubeleri üzerinden gerçekleşir. Burgan bank üzerinden kredi kartı edinebilmek için başvuru formu ile beraber kimlik fotokopisi istenir. Yapılan kredi kartı başvurularının sonuçları yaklaşık olarak 1 ay içinde çıkar. Burgan bank’ın 5 farklı kartı vardır ve bu kartlar şunlardır:

Bu kartların her birinin özellikleri birbirinden farklıdır. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen kartlar ise Burgan Bank Bonus Premium ve Burgan Bank Bonus Platinum kartlarıdır.

Burgan Bank Şubeleri Hangi Şehirlerde Vardır?

Burgan Bank şubesi olan iller, şunlardır:

Türkiye’de toplam 33 şubesi bulunan Burgan bank’ın en çok şubesinin bulunduğu il İstanbul’dur. Ayrıca Burgan bank’ın genel merkezi de İstanbul’da yer alır. 

Burgan Bank Hangi Bankalarla Anlaşmalıdır?

Ortak ATM anlaşması sağlanan bankalar, şunlardır:

Burgan Bank müşterilerinin bu anlaşma sağlan bankaların ATM’lerinden yapabilecekleri işlemler şöyle belirlenmiştir:

- Diriliş Postası, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/7515242/burgan-bank-atm-gunluk-para-yatirma-ve-cekme-limiti-ne-kadar