Vakıfbank Mesai Saatleri: Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Vakıfbank’tan kredi almak için, kişilerin öncelikle internet üzerinden veya şubelerden doldurulması zorunlu tutulmuş “kredi başvuru formunu” doldurmaları gerekir. Bu formda kişilerden T.C. kimlik numarası, aylık net gelir ve ikamet adresi gibi bilgiler talep edilir. Bu form bankaya iletilir veya teslim edilir ve başvuru sonucunun açıklanması beklenir. Sonucu olumlu veya olumsuz olan kredi başvurularının bilgileri, şahıslara iletilir. Kredisi onaylanan kişilerin gerekli evraklarla beraber şubelere gelmesi istenir.

Vakıfbank’tan Hangi Krediler Alınır?

Vakıfbank’ın verdiği kredi türleri, bireysel ve kobi olmak üzere başta iki türe ayrılmış, farklı ihtiyaçların giderilmesine yönelik olarak ise şöyle listelenmişlerdir:

Bireysel Krediler:

Kobi Kredileri:

Vakıfbank tarafından kullanıma sunulmuş tüm kredilerin özellikleri ve kullanım şartları farklıdır. Kullanılmak isteyen kobi kredilerinin alınabilmesi için Ticaret Sicil Gazetesinin beyan edilmesi zorunludur.

Vakıfbank’ın Kaç Şubesi Vardır?

Vakıfbank şube sayısı toplamı, 81 il için 932’dir. Bu şubelerin büyük bir çoğunluğu İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunur. Ayrıca Vakıflar Bankası, bu sayı ile Türkiye’nin 4. Büyük bankası konumundadır.

Vakıfbank’ın İstanbul’da Kaç Tane Şubesi Vardır?

Vakıfbank İstanbul şubeleri, toplamda 237 tanedir ve ilçelere göre sıralanmış şubeleri listesi şöyledir:

- Diriliş Postası, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/7556486/vakifbank-mesai-saatleri-kacta-aciliyor-kapaniyor