Gönül Dağı Muammer kimdir, gerçek adı ne? Gönül Dağı Muammer (Ali Düşenkalkar) gerçekte kim, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?

Gönül Dağı dizisinin sevilen karakteri Muammer trafik kazası geçirdi. Kısa bir süre sonra da hakkındaki bilgiler merak konusu oldu. Bu konu üzerine vatandaşlar büyük bir merak ve ilgiyle Google ve diğer arama motorlarında detaylı bilgi araştırmaya başladı. Peki, Gönül Dağı Muammer kimdir, gerçek adı ne? Gönül Dağı Muammer (Ali Düşenkalkar) gerçekte kim, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar...

GÖNÜL DAĞI MUAMMER KİMDİR, GERÇEK ADI NE? GÖNÜL DAĞI MUAMMER (ALİ DÜŞENKALKAR) GERÇEKTE KİM, KAÇ YAŞINDA, NERELİ, HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Ali Düşenkalkar (d. 1961, Lefkoşa), Türk tiyatro ve sinema oyuncusu.

1983 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun oldu. Mezun olduktan sonra, İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı. Yaklaşık 38 oyunda oyuncu, yönetmen ve yardımcı yönetmen olarak görev yaptı. Yaklaşık beş bin saat film, dizi film ve çizgi film; arkası yarın radyo tiyatrosu ve belgesel seslendirmiştir.

15 yıldır Atatürk’ün Söylev’ini saydam görüntü eşliğinde sivil toplum kuruluşlarına, askerî okullara, üniversitelere, lise son sınıflara, yurt dışındaki Türk topluluklarına sunmaktadır. Dialog Anlatım ve İletişim’de diksiyon, fonetik, drama ve konuşma dersleri vermektedir. Hâlen İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır. Munis Düşenkalkar'ın ağabeyidir. "V for Vendetta" filminin başrolü olan V karakterini Türkçe seslendirmiştir.

- Diriliş Postası, Televizyon bölümünde yayınlandı
https://www.dirilispostasi.com/haber/7838115/gonul-dagi-muammer-kimdir-gercek-adi-ne-gonul-dagi-muammer-ali-dusenkalkar-gercekte-kim-kac-yasinda-nereli-hangi-dizilerde-oynadi