Hazal Mihrace Göksun - Muhabir

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Ahu Tuğba, kızıyla birlikte Amerika'da yaşam sürüyordu. 

68 yaşındaki usta oyuncu Nisan ayında Los Angeles'ta trafik kazası geçirerek kaburgalarından 8 saat süren bir ameliyat geçirdi.

Ahu Tuğba kimdir, kaç yaşında, hastalığı ne? Ünlü oyuncu hastaneye  kaldırıldı! Ahu Tuğba sağlık durumu son dakika - Magazin Haberleri

Yoğun bakımda 3 haftalık tedavinin ardından normal odaya alınan Ahu Tuğba mayıs ayında evine çıkarak fizik tedaviye başladı.

Usta oyuncu geçtiğimiz günlerde Miami'deki evinde rahatsızlanarak yeniden hastaneye kaldırıldı.

Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik, yeniden hastaneye yatırıldığını duyurmuştu. Gazeteci Olcay Ünal Sert'e konuşarak annesi için herkesten dua istemişti. 

Ahu Tuğba'nın hastanede çekilen fotoğrafı ise endişe yarattı, ancak rahatsızlığı hakkında henüz açıklama yapılmamıştı.

Ahu Tuğba hastaneye kaldırıldı: Kızı dua istedi

Sanat dünyasının felaket tellalı olarak anılan ses sanatçısı Onur Akay, Tuğba'nın sağlık durumuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaparak usta oyuncunun KOAH olduğunu iddia etti. 

Paylaştığı açıklamada ise; "Canım dostum Ahu Tuğba çok uzun bir süredir kısa adı KOAH olan Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı ile mücadele ediyor. Kızı yakın dostum Anjelik, bana yıllar önce bu rahatsızlığını anlatmıştı ama 'Onur abiciğim bu aramızda kalsın' dediği için yazmamıştım. Hava yollarının daralması sonucu rahat ve sağlıklı bir şekilde nefes almayı engelleyen bir akciğer hastalığı ile mücadele eden Ahu ablam, Amerika'da hastanede maskelerle yatıyor. Ne olur dualarınızı eksik etmeyin..." ifadelerini kullandı.

Ahu Tuğba hastaneye kaldırıldı, kızı dua istedi

Bakan Tunç: Kırılgan grupları adli süreçlerde destekliyoruz Bakan Tunç: Kırılgan grupları adli süreçlerde destekliyoruz

Editör: Hazal Mihrace Göksun