Son Dakika

İstanbul'da şiddetli rüzgar

İstanbul’da, bu sabah saatlerinde etkili olan fırtına nedeniyle deniz ulaşımında geçici aksamalar meydana geldi.
İstanbul'da şiddetli rüzgar İHA

İstanbul’da sabah saatlerinde etkili olan fırtına nedeniyle İDO’nun bazı seferleri iptal edildi. 

İstanbul’da etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle deniz ulaşımında geçici aksamalar meydana gelirken, sabah işe giden vatandaşları olumsuz etkiledi. İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) Marmara Denizi'ndeki hava koşulları sebebiyle şehir içi ve Bursa’ya düzenlenen bazı seferlerini iptal etti. 

İDO resmi internet sayfasında yapılan açıklamada, 'Olumsuz hava koşulları nedeniyle 10 Ocak Bostancı-Beşiktaş 08.50 seferi, Beşiktaş-Bostancı 08.10 seferi, Bakırköy-Kadıköy-Bostancı 08.45 seferi iptal edildi' denildi. 

Bursa, Yalova ve Bandırma'ya yapılan bazı seferlerin de iptal edildiği belirtilen açıklamada, 'Olumsuz hava koşulları nedeniyle Yenikapı-Yalova 07.45 seferi, Bostancı-Yenikapı-Bandırma 18.45 seferi, Bandırma-Yenikapı-Bostancı 07.45 seferi ile Kadıköy-Yenikapı-Bursa 09.50 seferlerimizi iptal etmek zorunda kaldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz' ifadelerine yer verildi. 

Kaynak: İHA
Muhâbir: Medeni Topaloğlu 

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.