Atv'nin sevilen dizisi Ben Bu Ciahan Sığmazam 59. bölüm ne zaman yayınlanacak? Dizinin canlı yayın saatinde maç yayınıyla karşılaşan dizi takipçileri, Ben Bu Cihana Sığmazam bu akşam yok mu? Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm ne zaman? sorularına yanıt arıyor. Maçın ardından yeni bölüm yayında yer alacak mı konusu merak ediliyor. Peki, Ben Bu Cihana Sığmazam bu akşam yok mu? Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm ne zaman?..

Ben Bu Cihana Sığmazam bu akşam yok mu? Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm ne zaman?

Atv'nin salı diisi Ben Bu Cihana Sığmazam bu akşam yok. Ben Bu Cihana Sığmazam 59. bölüm canlı yayın saatinde Atv'de MKE Ankaragücü-Fenerbahça yayını yer alıyor. Maçın ardından saat 23.45'te ise Ben Bu Cihana Sığmazam son (58) bölümü yayınlanacak. Yeni bölümün ise önümüzdeki hafta ekrana geleceği tahmin ediliyor.

Kızıl Goncalar bu akşam yok mu, neden yok? Kızıl Goncalar yeni bölüm (14) ne zaman yayınlanacak? Kızıl Goncalar bu akşam yok mu, neden yok? Kızıl Goncalar yeni bölüm (14) ne zaman yayınlanacak?

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 58. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hapishanede zor günler geçirmekte olan Leyla'nın hayatı tehlikededir. Cezayir bir an önce Leyla'nın masum olduğunu kanıtlamak için çalışır. Cancal Aga'nın planları Leyla'nın cezaevi günlerini tehlikede geçirmesine sebep olur. Cezaevinde çıkan bir kavga nedeniyle, Cezayir'e Leyla'dan kötü haber gelir.

Erman, Cezayir'i güçsüz bırakmak için Atakan'ı öldürmek ister. Cancal Ağa'nın, Cezayir'e olan nefreti kontrolden çıkar. Cezayir'in ürettiği silahları kaçırıp terör örgütlerine satmak istemektedir. Suçu da Cezayir'in üzerine atacaktır. Ama planı hapishaneden yeni çıkan ve şehirdeki nakliye işlerini kardeşleriyle organize eden Behçet bozar. Artık masada yeni bir kişi vardır. 

Editör: Vildan A.