Hazal Mihrace Göksun - Muhabir 

Bahar dizisinin sevilen oyuncusu Demet Evgar, Elle Style Awards gecesine bastonla geldi. Gece başlamadan önce şık kombiniyle çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncu, "Beni ayakta tutan bastonuma teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. 

Whatsapp Görsel 2024 06 04 Saat 14.47.23 313190C0

"Shallow Tale", Tribeca Film Festivali'nden ödülle döndü "Shallow Tale", Tribeca Film Festivali'nden ödülle döndü

Gece'nin kırmızı halısında röportaj veren Evgar'ın güçlükle yürüdüğü dikkat çekti. Röportajda ayağı sorulan Demet Evgar, "Ayacığım set temposunda birazcık yoruldu, yırtık var. Tam teşekküllü bir MR çekilmesi lazım ama iyiyim. Biraz nazar değdi. Bahar yorgunluğu oldu" dedi. 

Whatsapp Görsel 2024 06 04 Saat 14.47.21 189289B2

Evgar, törende Yılın Televizyon Performansı Ödülü'ne layık görüldü. Teşekkür konuşması yapacağı sırada yardımla sahneye çıkan ünlü oyuncu, bütün ekibe teşekkürleri iletti. Konuşmasında ise şu ifadeleri kullandı:

Yaptığım her işe müthiş bir sevdayla, tutkuyla tutunuyorum. Tutunamayacağım işleri kabul etmiyorum ama burada ekibin çok büyük kıymeti oluyor. Bu yükseliş kesinlikle kale gibi Bahar ekibine aittir. Bunu hiçbir zaman üstüme alabileceğim bir şey değil. Çünkü birbirimize izin verdiğimiz ortam var. O yüzden nazar değmesi normal… Çok görülen bir şey değil çünkü bu tür bu tip işler…"

İlerleyen saatlerde ayakta durmaktan yorulan ünlü oyuncu, tekerlekli sandalye kullandı. O anların görüntüleri sosyal medyaya yansıdı. Evgar'ın hayranları ciddi bir şey olup olmadığı konusunda merak içinde.  

Ödül gecesine tekerlekli sandalyeyle katılan Demet Evgar hayranlarını korkuttu - 1. Resim

Editör: Hazal Mihrace Göksun