Nihat Nasır - Muhabir

Demon Slayer, Koyoharu Gotouge tarafından yazılıp çizilen bir manga serisidir. 2019 yılında anime olarak uyarlanmış ve dünya genelinde büyük bir popülerlik kazanmıştır. Peki, Demon Slayer 6. Sezon ne zaman çıkacak? Demon Slayer 5. sezon 9. bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar.

DEMON SLAYER 6. SEZON NE ZAMAN ÇIKACAK?

Demon Slayer'ın 6. sezon çıkış tarihi merakla araştırılsa da, henüz 5. sezon bile çıkmadı. Bu nedenle izleyicilerin öncelikle beşinci sezonu beklemesi gerekiyor.

"Demon Slayer" (Kimetsu no Yaiba) şu ana kadar dört sezon yayınlandı. İlk sezon 2019'da, ikinci sezon 2021'de, üçüncü sezon 2023'te ve dördüncü sezon ise 2024'te izleyicilerle buluştu.

Aşk-ı Memnu tekrar bölümleriyle ekranlara dönüyor. Yayın tarihi verildi! Aşk-ı Memnu tekrar bölümleriyle ekranlara dönüyor. Yayın tarihi verildi!

DEMON SLAYER 5. SEZON 9. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Demon Slayer sadece 6. değil 5. sezon çıkış tarihi de belli değil. Bunun için kullanıcıların bir süre daha heyecanla beklemesi gerekiyor.

"Demon Slayer" animesinin yeni sezonu olan dördüncü sezonun (Hashira Training Arc) çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak, genellikle yeni sezonlar arasındaki süre bir ila iki yıl arasında değişiyor. Animenin yapım şirketi olan Ufotable ve resmi sosyal medya hesapları aracılığıyla yeni sezon hakkında güncellemeler yapıldıkça, daha kesin bilgiler edinmek mümkün olacaktır. Detaylar açıklandığında ya da resmi açıklama yapıldığında haberimizi güncelleyeceğiz.

Editör: Nihat Nasır