Bir kez daha izleyicisine nefes nefes bir bölüm yaşatan Kuruluş Osman'da son bölüm gelişmeleri merak ediliyor. Kuruluş (Diriliş) Osman 150. bölümde Osman Gazi, kuracağı devletin temellerini Yenişehir'de atacaktır. Ancak Osman Bey hedefini büyüttükçe daha büyük düşmanlarla da mücadele etmek durumunda kalacaktır. Sevilen Osmanlı dizisi son bölümüyle 28. Şubat akşamı yayınlandı ve dizinin ardından Kuruluş Osman 150. bölüm izle full HD, Atv Kuruluş Osman son bölüm izle tek parça aramaları yoğunlaştı. Kuruluş Osman son bölüm tamamını kesintisiz internetten izlemek isteyen diziseverler için Kuruluş Osman 150. bölüm izle full HD! Atv Kuruluş Osman son bölüm izle tek parça bilgisi yazımızda...

Kuruluş Osman canlı izle 155. bölüm! Atv canlı yayın ile Kuruluş Osman dizisi canlı izle! Kuruluş Osman canlı izle 155. bölüm! Atv canlı yayın ile Kuruluş Osman dizisi canlı izle!

Kuruluş Osman 150. bölüm izle full HD! Atv Kuruluş Osman son bölüm izle tek parça!

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE 150. BÖLÜM ÖZETİ!

Kuruluş Osman dizisi son bölümde obasını Yenişehir'e taşıyan Osman Bey, bu şehirde kuracağı devletin temellerini atacaktır. Bu uğurda atılan adımlardan biri 'divan' kurmak olacaktır.

Artık mesele anında toplanan 'toy' geride kalmıştır. Osman Bey, beyleriyle 'divan' kuracak burada istişarelerde bulunacaktır. Ancak bu 'divan' aynı zamanda, Osman Bey'i içeriden zayıflatmak isteyen dost görünen düşmanlar için kendilerini gösterme alanı olacaktır.

Osman Gazi devlet kurma hedefi ile büyüdükçe, daha büyük düşmanlarla mücadele etmek zorunda kalacaktır.

İçeride dost gibi görünen düşmanla mücadele eden Osman Bey, dışarıda Bizans ile bir mücadele içine girecektir.

Ancak Osman Gazi hedefini belirlemiştir, Bursa ve İznik'in yolunu açacak olan Marmara Hisarı'nın fethi!..

Kuruluş Osman, yeni bölümleriyle her çarşamba Atv'de...

Editör: Vildan A.