Son dakika Fenerbahçe haberleri... Fenerbahçe Kulübü şubat ayı Olağan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda Başkan Ali Koç, bir sonraki seçimde aday olmaycağını açıkladı.

Divan kurulunda yaptığı açıklamada, "Başkanlığımın devamına dair teveccühünüze teşekkür ederim. Onur duydum, gururlandım ancak Allah'ın izniyle haziran ayında yeni bir başkanımız olacak." ifadelerini kullandı.

Milli boksörler, olimpiyat kotası için İtalya'da ringe çıkacak Milli boksörler, olimpiyat kotası için İtalya'da ringe çıkacak

Sadettin Saran açıklaması

İlk adayın Sadettin Saran olduğunu açıklayan Ali Koç, "Şampiyonluğa giderken imza toplamak neyin nesidir? deniyor. Sayın Sadettin Saran, benim bir dönem daha devam etmemi söyledi. Kendisine aday olarak çıkmasını söyledim. Kendisi aday olursam aday olmayacağını, aday çıkmazsa aday olacağını söyledi ve gayet nazik davrandı. İmza toplaması gerekiyordu, kulübün bilgilerini paylaşmamız için. İmzalar toplandı, yakın dönemde bilgileri paylaşacağız. Hiçbir şekilde Şampiyonluk yarışını etkilemez. Diğer adaylar da çıkabilir ve demokratik şekilde seçim yapılabilir. Bizim hiçbir aday desteklemek konusunda ne lüksümüz vardır, ne de tavrımız." sözlerini sarf etti.

Editör: Mücahid Ateş