Hazal Mihrace Göksun - Muhabir 

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte ekranlar 2023-2024 sezonuna veda ediyor. Sezon arasında ise yayınlanacak yaz dizileri merak edilmeye başlandı. Bu diziler arasında en dikkat çeken ise Aşk-ı Memnu dizisi oldu. 2 sezon, 79 bölüm yayınlanan dizi tekrar bölümleriyle izleyici karşısına çıkacak.

AŞK-I MEMNU DİZİSİNİN TEKRAR BÖLÜMLERİ NE ZAMAN?

Yapım ve kanaldan alınan bilgiye göre dizinin tekrar bölümleri 6 Haziran Perşembe günü başlayacak. Yayın saati ise 20:00 olarak belirlendi.

AŞK-I MEMNU DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

"Aşk-ı Memnu", Halit Refiğ'in yönetmenliğini üstlendiği ve başrollerini Müjde Ar, Şükran Güngör, Şükran Güngör ve Selma Güneri'nin paylaştığı bir Türk televizyon dizisidir. Dizi, Halit Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

"Ters Yüz 2" animasyon filmi 14 Haziran 2024'te vizyona girecek "Ters Yüz 2" animasyon filmi 14 Haziran 2024'te vizyona girecek

Dizinin konusu, 19. yüzyıl Osmanlı İmparatorluğu'nda geçmektedir. Behlül ve Bihter arasındaki yasak aşkın anlatıldığı dizi, aşkın, ihtirasın ve yasak ilişkilerin iç içe geçtiği bir hikayeyi konu almaktadır. Behlül, ailesinin yanına dönüşüyle Bihter ile tanışır ve aralarında tutkulu bir ilişki başlar. Ancak bu ilişki, Bihter'in evli olduğu Kemal ile olan evliliği nedeniyle yasak bir aşka dönüşür.

Dizide, aşkın yanı sıra aile ilişkileri, ihtiras, ihanet ve sınıfsal farklılıklar da ele alınmaktadır. Behlül, Bihter ve Kemal arasındaki karmaşık ilişkilerin gelişimini ve sonuçlarını izleyenlerle paylaşırken, dizinin dramatik ve duygusal tonu izleyicileri etkilemektedir.

"Aşk-ı Memnu", Türk televizyon tarihinde önemli bir yere sahip olup, büyük bir izleyici kitlesine sahiptir ve defalarca reyting rekorları kırmıştır. Dizi, aşkın ve ihtirasın insan ilişkileri üzerindeki etkilerini derinlemesine irdelemesiyle de önemli bir yere sahiptir.

Editör: Hazal Mihrace Göksun