Oktay Kaynarca'nın başrolünde oynadığı Ben Bu Cihana Sığmazam 64. bölümü bu akşam ekranlarda. Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümde Serkan'ın ölümünün ardından Leyla karnındaki bebeği için kaygılanmaya başlar. Öte yandan Arzu, Fransa'daki karanlık ilişkileri nedeniyle zor durumdadır. Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümünde yaşanacak gelişmeleri öğrenmek isteyenler için Ben Bu Cihana Sığmazam canlı izle 64. bölüm, Atv canlı, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi canlı izle bilgisi yazımızda.

Ben Bu Cihana Sığmazam canlı izle 64. bölüm! Atv canlı, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi canlı izle!

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 64. BÖLÜM ÖZETİ

Cezayir, Serkan'ın ölümü sonrası büyük bir üzüntü ve öfke içindedir. Erman, kendi oğlunu öldürmesinin duygusal sonuçlarıyla kontrolü kaybetmeye başlar. Cezayir, bu durumu görerek, Erman'ın sonunu getirecek gizli bir plan kurar.

Serkan'ın ölümünün etkisiyle Leyla karnındaki bebeği için endişelenmeye başlar. Ada'nın annesi Arzu, Fransa'daki karanlık ilişkileri nedeniyle zor durumdadır. Elif ise bir şeyler çevirdiğini düşündüğü Arzu'nun peşindedir.

Bu hafta 11 film vizyona girecek Bu hafta 11 film vizyona girecek

Yaptığı hatayla Serkan'ın ölümüne sebep olan Behçet, Cezayir'in öfkesinden payına düşeni alır. Erman, gururu kırılan Behçet'i yanına çekmeye çalışır. Atakan, Cezayir ve Erman'ı eski masa üyelerinin de katıldığı toplantıda bir araya getirir. Gergin toplantının sonucunu belirleyecek olan Behçet'in sürpriz kararı herkesi şaşırtacaktır.

Editör: Vildan A.