Son dakika Beşiktaş haberleri... Sivas’tan 1-0’lık mağlubiyetle dönen siyah-beyazlılar (36), Süper Lig’in 23. haftası itibarıyla zirvenin 24 puan gerisine düştü. Pendik’teki (4-0) hezimetin akabinde evinde Adana Demirspor’la (0-0) berabere kalan Kartal, Yiğidolar önünde tarihi bir başarısızlığa imza attı! 2011-12’de Kayseri (1-0), Mersin (0-1) ve Fenerbahçe (2-0) maçlarında suskun kalan Beşiktaş, 12 yıl sonra üst üste 3 karşılaşmada gol atamadı. Ahmet Nur Çebi yönetimini hedef alan oklar, gün geçtikçe Başkan Hasan Arat ve kurmaylarına yöneliyor.

‘Transferler nerede?’

11 Ocak 2024'te başlayan ara transferde Svensson dışında takviye yapılamaması taraftarın sabrını tüketti. Bu noktada Başkan Arat’ın PSG, Chelsea ve Al Nassr ile iş birliğine dair demeçleri hatırlatıldı. 9 Aralık seçiminden önceki vaatlerin hayata geçirilmemesi hâyâl kırıklığına yol açtı. “Transferler nerede?” diye sorulurken, Samet Aybaba’nın “Kolay değil” sözleri kafaları karıştırdı. “Ben, 204 ülkede istediğim kapıyı on dakikada açarım” beyanatı tekrar ısıtılan Arat’ın, Santos gibi bir sürpriz hazırladığı düşüncesi de hâkim.

Cansu Çetin: Sezonu iki kupayla kapattığımız için çok mutluyuz Cansu Çetin: Sezonu iki kupayla kapattığımız için çok mutluyuz

 

Muhabir: MEHMET TUFAN