"Bir Demet Tiyatro", "Vavien" ve "Kızılcık Şerbeti" gibi yapımlarla tanınan Settar Tanrıöğen, geçtiğimiz hafta beyin kanaması geçirmişti. Ardından bir operasyon daha geçirdiği ortaya çıkan usta oyuncu hakkında Kızılcık Şerbeti'nin yapım şirketi olan Gold Film'den yazılı bir açıklama yapılmıştı.

Yaşar Kemal'in Köroğlu, Karacaoğlan ve Alageyik efsanelerini kaleme aldığı, ilk basımı 1967'de yapılan kitabının adı ne? Yaşar Kemal'in Köroğlu, Karacaoğlan ve Alageyik efsanelerini kaleme aldığı, ilk basımı 1967'de yapılan kitabının adı ne?

GOLD FİLM TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

Açıklamada "Hastamız işlem sonrasında tekrar yoğun bakıma alınmıştır. Sanatçı Settar Tanrıöğen'in hastanemize gelişinde olduğu gibi bilinci açık bir halde yoğun bakım servisimizde izlenmeye devam edilmektedir" ifadelerine yer verilmişti.

ROL ARKADAŞI UZUNATAĞ'DAN AÇIKLAMA

Durumu stabil olan ve tedavisi yoğun bakımda devam eden Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuyla ilgili bir açıklamada Kızılcık Şerbeti'ndeki rol arkadaşı Aliye Uzunatağ'dan açıklama geldi.

"ÇOK ÜZGÜNÜZ"

Snob magazin'in haberine göre; Nişantaşı'nda görüntülenen Kızılcık Şerbeti'nin Sönmez'i Aliye Uzunatağ, Tanrıöğen'in son durumu hakkında "Çok üzgünüz çok. Henüz yoğun bakımda... Settar'ın gelişini bekleyeceğiz. Senaryoda değişiklik olacak" ifadelerini kullandı.

Editör: Nusret Odabaş