CHP'nin Esenyurt adayı Ahmet Özer'in karanlık geçmişi: Kürdistan hayalleri kurmuş CHP'nin Esenyurt adayı Ahmet Özer'in karanlık geçmişi: Kürdistan hayalleri kurmuş

Gökhan Erek / Muhabir

Yerel seçimlere doğru gidilirken; siyaset arenası, her geçen gün, yeni tartışmalara ve hararetli çıkışlara şahit oluyor. 

14 ve 28 Mayıs seçim sürecinde Millet İttifakı’nın içinde yer alıp, CHP listelerinden Meclis’e giren Gelecek Partisi, Saadet Partisi ile kurduğu grup ile siyasi çalışmalarını sürdürüyor.

Millet İttifakı’nın eski bileşenlerinden İYİ Parti’nin, seçimlere kendi adaylarıyla ve her ilde aday çıkararak girme kararının ardından, Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Dr. Selim Temurci’den dikkat çeken açıklamalar geldi. 

İSTANBUL’A KADİR TOPBAŞ TARZI YAKLAŞIM

Temurci, TV100’de yayınlanan Kübra Par ile Farklı Açılar Programı’nda İstanbul'un, siyasi kavgaların merkezi olmasını istemediğini, Kadir Topbaş tarzı yaklaşımın İstanbul'un sorunlarına daha iyi geleceğini ve bu konuda Murat Kurum'un daha önde olduğunu ifade etti.

Kadir Topbaş

CHP’LİLER ÖFKELİ CHP’LİLER İSYANDA!

Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan da bugünkü köşesinde , Temurci’nin açıklamalarına CHP’lilerin öfkeli olduğunu belirterek, “CHP’liler isyanda. CHP’liler travma geçiriyor. Bu öfkeye, bu isyana bir isim vermek gerekirse; “Temurci travması” diyebiliriz.” ifadelerini kullandı. 

38 TRAVMA DAHA BEKLENİYOR!

Kemal Kılıçdaroğlu’nun, cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde sağ partilere 39 milletvekili verdiğini hatırlatan Ahmet Hakan, sözlerini şu şekilde sonlandırdı, “CHP’lileri 38 travmanın daha beklediğini söyleyebiliriz.”

Muhabir: GÖKHAN EREK