Hazal Mihrace Göksun - Muhabir 

Portekiz Milli Takımı, EURO 2024 F Grubu ikinci maçında Türkiye'yi 3-0 mağlup ederek son 16 turuna yükseldi. Maç sonrasında Cristiano Ronaldo'nun, Arda Güler ile bir araya geldiği iddia ediliyor.

RONALDO, ARDAYI FARK ETMEDİ!

Fenerbahçe’nin Lugano ile oynayacağı rövanş maçının hakemi açıklandı Fenerbahçe’nin Lugano ile oynayacağı rövanş maçının hakemi açıklandı

İspanyol basını Defensa Central'in haberine göre; Cristiano Ronaldo, saha içinde Arda Güler'in selamını fark etmemiş ancak soyunma odası koridorunda genç oyuncuyla karşılaşmış ve bir süre sohbet etmiş. Ronaldo'nun, Arda'ya "Real Madrid'de her zaman kazanmaya odaklanmalısın, ruhunun hala aynı olduğunu görebiliyorum..." dediği belirtiliyor.

Ayrıca, Cristiano ile sohbetin Arda Güler'e büyük mutluluk verdiği de haberler arasında.

SOYUNMA ODASINDA KONUŞTULAR

İspanyol basını ayrıca, Arda Güler'in maça sonradan girmesine rağmen takımına olumlu etki yaptığına dikkat çekerek, "Gerçek şu ki Güler her şeyi denedi; hem pas veren hem de kaleye şut atan bir oyuncuydu. Oyuna girer girmez takımının en tehlikeli oyuncusu oldu ve oyuna anlam kattı. Bu yüzden şu anda tüm Türk taraftarların idolü o. Çünkü 19 yaşında tüm sorumluluğu alıyor." şeklindeki yorumlarına yer verdi.

"ARDA KENDİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI"

Gazetede ayrıca, Arda Güler'in geleceğinin parlak olduğu vurgulanarak, "Cristiano kariyerinin sonuna yaklaşıyor ama Arda'nın önünde daha uzun yıllar var. Önünde Türk milli takımına liderlik etmek ve Real Madrid'de adını duyurmak gibi heyecan verici mücadeleler var. İlki şimdiden kendini göstermeye başlarken, ikincisi sezon sonunda bunu yapmaya başladı. Carlo Ancelotti'nin gelecek sezon ona daha fazla dakika vermesi umuluyor çünkü oyuncu sahada kendini göstermeye başladı." denildi.

Kaynak: Haber Merkezi