Nihat Nasır - Muhabir

Yeni paylaşılan fragmanda, Deadpool ve Wolverine'in mücadelesi izleyicileri bekliyor. Madonna'nın ünlü "Like A Prayer" şarkısının eşlik ettiği klipte, argo ifadeler ve cinsel göndermelerin de yer aldığı görülüyor. Marvel Sinematik Evreni'nin beşinci aşamasında yer alan film, 18+ yaş sınırıyla vizyona girecek.

Filmin konusuna dair ipuçları da fragmanda gizli. TVA'in Deadpool'u sakin hayatından alıp yaralı Wolverine ile bir göreve gönderdiği anlaşılıyor. Ayrıca, Paradox karakterinin (Matthew Macfadyen) "Kahramanlar arasında bir kahraman" olması için Deadpool'dan yardım istemesi de dikkat çekiyor.

Babürlüler kimdir? Babürlüler kimdir?

Deadpool Ve Wolverine Ile Yeni Marvel Filmi Için Biletler Satışta 

Deadpool & Wolverine kadrosunda, Shioli Kutsuna, Brianna Hildebrand, Emma Corrin, Stefan Kapicic, Lewis Tan, Rob Delaney, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni ve Aaron Stanford gibi isimler yer alıyor. Yönetmenliğini ise Shawn Levy üstleniyor.

Marvel hayranlarını heyecanlandıran bir başka iddia da Jennifer Garner'ın Elektra rolüyle geri dönmesi, James Marsden'ın Cyclops'u ve Tyler Mane'nin Sabretooth'u canlandırması.

Deadpool Ve Wolverine Ile Yeni Marvel Filmi Için Biletler Satışta  2

Deadpool & Wolverine, 26 Temmuz 2024'te vizyona girecek. Biletler satışa çıktı, siz de hemen alın ve bu eğlenceli macerayı kaçırmayın!
 

Editör: Nihat Nasır