Berfin Bitirim-Muhabir

31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerde oy kullanmak için sandığa giden Devlet Bahçeli’nin yüzündeki morluklar ve askıya alınan kolu dikkat çekti. Vatandaşlar Milliyetçi Hareket Partisi Lideri’nin kaza geçirip geçirmediğini araştırmaya başladı.

Peki Devlet Bahçeli’nin yüzüne ne oldu? Devlet Bahçeli kaza mı geçirdi, neden yüzünde morluk var? İşte konuya ilişkin detaylar…

DEVLET BAHÇELİ’NİN YÜZÜNE NE OLDU?

Oyunu Ankara'da Anıttepe Ortaokulu'nda kullan Devlet Bahçeli'nin yüzündeki morluk ve kolundaki sargı askı nedeniyle, MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin sağlık durumuna ilişkin araştırma yapmaya başladı.

Devlet Bahçeli'nin yüzündeki morluklarla ilgili açıklama yapan Murat Çelik, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin bir ev kazası geçirdiğini ifade etti ve yüzündeki morlukların nedeninin bu olduğunu söyledi.

Kandil ve Gara'ya operasyon sinyali! Komandolar hazırlanıyor Kandil ve Gara'ya operasyon sinyali! Komandolar hazırlanıyor

DEVLET BAHÇELİ’NİN KOLUNA NE OLDU?

Milliyetçi Hareket Partisi'nin resmi hesabından yapılan konuya ilişkin açıklama yapılmış ve MHP 14. Olağan Büyük Kurultayı öncesinde ters bir hareket yapması sonucunda Devlet Bahçeli’nin kolunun incindiği ifade edilmişti.

MHP konuya ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

"Milliyetçi Hareket Partisi 14. Olağan Büyük Kurultayına hamd olsun hazır, kongre öncesi Sn. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ters bir harekete bağlı olarak, omuz burkulması sonucu kolunda bir incinme olmuştur, kendisine geçmiş olsun diyerek, nazarlığımız kabul ediyoruz. Rabbim korusun."

Editör: Berfin Bitirim