Son dakika Beşiktaş haberleri... Beşiktaş'ın Legia Varşova'dan transfer ettiği Ernest Muci, İstanbul' geldi.

Siyah-beyazlıların İstanbul'a indikten sonra ilk açıklamalarını yaptı.

İbrahim Üzülmez: Çok basit hatalar yaptık İbrahim Üzülmez: Çok basit hatalar yaptık

Beşiktaş'a geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyen 22 yaşındaki oyuncu, "Beşiktaş gibi büyük bir kulübe geldiğim için mutluyum. Statta taraftarlarla buluşmak için sabırsızlanıyorum. Arkadaşlarımla ve hocamızla tanışmak istiyorum. Beşiktaş için elimden gelenin en iyisini yapacağım." ifadelerini kullandı.

Hasan Arat: Bağlantılarımızın payı büyük

Havalimanında açıklamalarda bulunan Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, ''Muci camiamıza hayırlı olsun. Hocamızın çok istediği bir futbolcuydu. Samet Aybaba ve ekibi 2 aydır futbolcuyu takip ediyorlardı. Genç bir futbolcu, kendisi de bizi iyi takip etmiş. Gençlerimizle birlikte çok iyi olacağını düşünüyoruz. Transferde bağlantılarımızın payı çok büyük.'' sözlerini sarf etti.

Hüseyin Yücel: Kartal dövmesi var

Arnavut orta sahanın transferi için konuşan Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, "Beşiktaş'a ve ülkemize hoş geldi. Çok uğraştık ama sonucu iyi oldu. Taraftarımızı biraz beklettik ama geç olsun, güç olmasın. Hayırlı olsun. Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda ve PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi'ye çok teşekkür ederim. İnşallah Beşiktaş'ımıza çok katkı sağlayacak bir oyuncu aldık. Her şey çok güzel olacak. Kendisi de çok mutlu olacak." dedi.

Muci'nin ensesindeki kartal dövmesini gösteren Yücel, "Ensesini göstermek istiyorum. Kartal dövmesi var, doğum günü da 19.03. İnşallah Beşiktaş'a çok uğurlu gelecek. Kardeşimizin instagram hesabı var, sürekli takip ediyor. Beşiktaşlılar onu takip etsin." ifadelerini kullandı.

Editör: Mücahid Ateş