Galatasaray Spor Kulübü bugün yeni başkanını seçiyor. Mevcut başkan Dursun Özbek ile Süheyl Batum kulübün 39. başkanı olmak için yarışıyor

BATUM: GALATASARAY İÇİN HAYIRLI OLSUN
Başkan adayı Süheyl Batum oyunu kullandı. Batum basın mensuplarına şu ifadeleri kullandı: Galatasaray için de, yarın için de, camiamız için de hayırlı olsun.

ÖZBEK: GALATASARAY'A HAYIRLI OLSUN
Galatasaray'ın mevcut başkanı Dursun Özbek oy verme işlemini tamamladı. Özbek, "Hayırlı olsun inşallah. Galatasaray her zaman en iyi yönetimi seçmiştir. Bu sefer de seçecektir. Şimdiden seçilecek yönetimi tebrik ediyorum. Hayırlı olsun Galatasaray'a" dedi.

Fenerbahçe istemişti: Roma da yıldız golcü için devrede Fenerbahçe istemişti: Roma da yıldız golcü için devrede

OY VERME İŞLEMİ BAŞLADI
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, seçim toplantısı başkanlığı için Süheyl Batum ile birlikte ortak adaylarının Hikmet Koyuncuoğlu olduğunu söyledi. Galatasaray'da seçim genel kurul toplantısı başkanı oy birliği ile Hikmet Koyuncuoğlu seçildi. Sandık görevlilerin belirlenmesinin ardından oy verme işlemi başladı

SANDIKLAR 15.00'TE KAPANDI, OYLAR SAYILIYOR
Oy kullanma işlemleri saat 10.00’da başlarken 5 saat sürecek ve 15.00’te sandıklar kapandı. Genel Kurulda oy kullanma hakkına sahip yaklaşık 10 bin üye bulunuyordu.

SÜHEYL BATUM'UN LİSTESİ
Galatasaray'ın 39. başkanı olmak için mevcut başkan Dursun Özbek ile yarışacak olan Süheyl Batum'un ekibinde ise şu isimler yer alıyor: Asıl: Aytuğ Sakallıoğlu, Ayşen Sarıkan Tanırcan, Aslı Makaracı Başak, Mete İkiz, Suat Sarı, Çetin Soysal, Mustafa Barış Yaşaroğlu, Rezan Epözdemir, Cüneyt Öztürk, Murat Karaman Yedek: Metin Karakaya, Cem Topuz, Hikmet Siber Akyelken, Mehmet Şişmanoğlu, Hikmet Ozan Öğüt.

DURSUN ÖZBEK'İN LİSTESİ
Galatasaray'da mevcut başkan Dursun Özbek bir dönem daha görev yapmak için başkanlığa aday oldu. Dursun Özbek'in listesinde şu isimler bulunuyor: Asıl: Metin Öztürk, Niyazi Yelkencioğlu, Bora İsmail Bahçetepe, Sedat Artukoğlu, Eray Yazgan, Can Natan, Mehmet Saruhan Cibara, Ali Yüce, İbrahim Hatipoğlu, Fatih Demircan Yedek: Ozan Bingöl Yurtsever, Timur Kuban, Emir Aral, Tanur Lara Yılmaz, Ece Bora.

Editör: Nusret Odabaş