Yeni sezonda kadrosunu büyük oranda korumayı hedefleyen ve üç dört takviye düşünen Galatasaray'da, iki isim satış listesinde.

Geçen sezon alınan ancak beklentileri çok da karşılayamayan, Wilfried Zaha ile Tete yeni sezonda düşünülmüyor. Belli bir kalitesi olan iki isim de yakın takip altında.

Zaha için İngiltere'den ve Suudi Arabistan'dan teklifler var ama onun gönlü yeniden Ada'ya dönmek. Sarı kırmızılı takımın beklentisi ise en az 10 milyon euro.

Başakşehir'e Konferans Ligi'nde San Marino temsilcisi Başakşehir'e Konferans Ligi'nde San Marino temsilcisi

Geçen sezon Okan Buruk ile gerilim yaşayan Zaha, sürekli forma giyeceği bir takım istiyor. En ciddi alıcı ise şu an için West Ham görünüyor.   

Tete konusunda da benzer durum söz konusu. Brezilyalı oyuncuyu ülkesinden bazı takımlar ile Rusya ve Suudi Arabistan'dan isteyenler var. Yönetim genç sambacıyı 10 milyon euro civarında bir bonservis bedeli ile elden çıkarmanın hesabı içerisinde.

ZIYECH'İN DURUMU BELİRSİZ
Bir diğer yıldız isim Hâkim Ziyech konusunda ise belirsizlik var. Okan Buruk'un kesinlikle takımda kalmasını istediği Faslı oyuncu, Suudi Arabistan'dan gelen cazip teklifleri değerlendirmeye alabilir.

Editör: Sümeyye Palta