Berfin Bitirim-Muhabir

Son yılların en büyük fotoğraf trendlerinden birisi yapay zeka olarak karşımıza çıkıyor. Yapay zeka desteği ile eklediğiniz fotoğrafları istediğiniz her şeye dönüştürülebiliyor. Özellikle filmlerin, dizilerin ve oyunların karakterlerine kolayca dönüşebileceğiniz uygulamalar her geçen gün biraz daha popüler hale geliyor.

Son olarak son zamanların en çok beklenen oyunlarından biri olan GTA 6 bu noktada oyun tutkunlarının heyecandan delirmesine neden oldu. Daha gerçekçi grafiklerle oyuncuları kendine çekecek olan GTA 6’nın karakterine de kolayca dönüşebileceğinizi biliyor muydunuz? Sizler için GTA 6 karakteri olabileceğiniz bir uygulama keşfettik.

Teknoloji devleri seçimlerde yapay zeka dolandırıcılığına karşı güç birleştiriyor! Teknoloji devleri seçimlerde yapay zeka dolandırıcılığına karşı güç birleştiriyor!

YAPAY ZEKA İLE GTA 6 KARAKTERİNE DÖNÜŞECEKSİNİZ

IOS ya da Android cihazlarınıza Cosplay uygulamasını indirdikten sonra ücretsiz olarak fotoğraflarınızı GTA 6 karakterine kolayca dönüştürebilirsiniz. Burada önemli olan nokta seçtiğiniz kısmın ücretli olmaması olmalı. Ücretli bölümün altında parasız olarak uygulamayı kullanabilirsiniz.

Editör: Berfin Bitirim